معرفی ۷۹ محصول نوآورانه در نمایشگاه تجهیزات ایمنی
مدیر عامل ناجی پاس و دبیر اجرائی شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی گفت: ۷۹ محصول نوآورانه برای نخستین بار در نمایشگاه تجهیزات ایمنی معرفی می شوند که در سه مرحله مورد داوری قرار گرفته اند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷
 
معرفی ۷۹ محصول نوآورانه در نمایشگاه تجهیزات ایمنی
 
مدیر عامل ناجی پاس و دبیر اجرائی شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی گفت: ۷۹ محصول نوآورانه برای نخستین بار در نمایشگاه تجهیزات ایمنی معرفی می شوند که در سه مرحله مورد داوری قرار گرفته اند.

به گزارش تحریرنو ؛ علیرضا علی آبادی با اشاره به اینکه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات ایمنی ۲۴ تا ۲۷ مهرماه در محل مصلای تهران برگزار می شود گفت: این نمایشگاه با هدف توسعه و ارتقای تجهیزات ایمنی و امنیتی ، گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی به منظور کاهش حوادث و خسارات ناشی از آن و حمایت از نخبگان و فعالان صنعت ایمنی برگزار می شود.

وی افزود: ساماندهی فعالان حوزه ایمنی و امنیتی و هدایت ظرفیت های بالقوه این بخش و بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود و حذف واسطه ها از جمله اهداف برگزاری شانزدهمین نمایشگاه صنعت تجهیزات ایمنی و امنیتی است.

دبیر اجرائی شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی با بیان اینکه ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاهی به وسعت ۵۰ هزار هکتار حضور خواهند داشت گفت: محصولات ۲۹ کشور در این نمایشگاه عرضه شده و بیش از ۳۷ اثر که توسط نخبگان ارائه شده معرفی خواهند شد.

علی آبادی خاطرنشان کرد: محصولات و کالاهای متنوع که با استفاده از آخرین تکنولوژی و فناوریهای اطلاعاتی و ارتباطات تولید شده اند در بخش های حمل و نقل، نظارت و تجهیزات مراقبتی در این نمایشگاه عرضه می شود.

وی ادامه داد:در نمایشگاه سال جاری تلاش شده تا ساماندهی مناسبی صورت گیرد و از پراکندگی محصولات جلوگیری شود.

دبیر اجرائی شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی تصریح کرد: یکی از ویژگیهای نمایشگاه امسال برگزاری بیش از ۱۰ نشست تخصصی در مورد ایمنی است.

وی افزود: ایجاد پاویون حمایت از تولیدات داخلی تحت عنوان "ما می توانیم" منظور حمایت از تولیدکنندگان داخلی برای نخستین بار به صورت مجزا و با نگاه حمایتی ایجاد شده و نهادهایی که در زمینه ایمنی فعالیت دارند همکاری فعال تری خواهند داشت.

علی آبادی همچنین از برگزاری سه نشست آموزشی در طول برگزاری نمایشگاه خبر داد و افزود: تدوین اقتصاد دانش بنیان از جمله محورهای برگزاری این نشست است.

وی افزود: با توجه به اینکه شعار سال جاری اقتصاد مقاومتی است برای حمایت از تولیدات داخلی امکانات ویژه ای در نظر گرفته شده و نمایش تجهیزات خارجی تنها با هدف عرضه آخرین تجهیزات و فناوری های روز در این زمینه است.

وی با بیان اینکه ۴۰۰ قلم کالا نیاز ایمنی و امنیت جامعه است گفت: از این میزان بخشی از کالاها به صورت ۱۰۰ درصدی در داخل کشور تولید و بخشی نیز با مشارکت شرکت های خارجی در داخل کشور تولید می شود.
کد مطلب: 13461