با حضور چهره های فرهنگی و ورزشی؛
هشتمین ضیافت افطاری خیریه «مهرلیلا» برگزار شد
مرکز همایش های رایزن، شامگاه روز جمعه ٢٧ اردیبهشت و همزمان با یازدهمین روز ماه مبارک رمضان میزبان چهره های هنری، ورزشی، کودکان و خانواده های تحت پوشش خیریه «مهرلیلا» بود.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳
 
هشتمین ضیافت افطاری خیریه «مهرلیلا» برگزار شد
 
مرکز همایش های رایزن، شامگاه روز جمعه ٢٧ اردیبهشت و همزمان با یازدهمین روز ماه مبارک رمضان میزبان چهره های هنری، ورزشی، کودکان و خانواده های تحت پوشش خیریه «مهرلیلا» بود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی، ضیافت افطاری خیریه «مهر لیلا» با میزبانی لیلا بلوکات جمعه شب، همزمان با یازدهمین شب ماه مبارک رمضان در مرکز همایش های رایزن و باحضور چهره های هنری، ورزشی، کودکان و خانواده های تحت پوشش خیریه «مهرلیلا» برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سیدجواد رضویان و علی اوجی به عنوان مجریان این ضیافت سخنانی را بیان کردند. لیلا بلوکات، موسس خیریه «مهر لیلا» نیز با بیان اینکه کودکان تحت پوشش خیریه برای این مراسم لحظه شماری می کردند گفت: در سال گذشته استقبال بسیار خوبی از سوی خیرین و حامیان داشتیم و به لطف پروردگار در سال جاری نیز به تعداد این حامیان و خیرین افزوده خواهد شد.

استندآپ کمدی بخش دیگری از این مراسم بود که اجرای آن را امیر کربلایی زاده برعهده داشت. داریوش فرضیایی(عمو پورنگ) نیز دقایقی برای کودکان حاضر در مراسم شعرخوانی کرد.

سپس از دکتر بیات و دکتر محمدی و دکتر سعید دادگر به عنوان همیاران خیریه «مهر لیلا» و شیرین مقدم و محسن مسلمان تجلیل و تقدیر شد. شهیدزاده نیز از دیگر خیرین حاضر در این مراسم نیز هزینه سفر ۴ کودک تحت پوشش خیریه «مهر لیلا» به کربلای معلی و نجف اشرف را متقبل شدند و دکتر نصیری هزینه درمان و دارو برای کودکان موسسه را تقبل کردند.

این مراسم با حضور چهره‌های شاخصی چون علی کریمی، مجیدمظفری، مهران غفوریان، همایون اسعدیان، مازیار میری، مرجانه گلچین، فریباکوثری، شهره سلطانی، محسن ابراهیم زاده، بهنام بانی، حمید هیراد، ماکان بند، سیاوش خیرابی، هلیا امامی، محمد مسلمی، داریوش فرضیایی، ایوب آقاخانی، سیدجواد رضویان، مستانه مهاجر، مهدى فرد قادرى، علی کاظمی، محمد قدس، حسین پارسایى، علی اوجی، فرزاد فرخ، نسیم ادبی، سیدعلی ضیاء، محسن مسلمان، امیرمحمد متقیان، امیر کربلایی زاده، برادران کاظمی(گروه دکور)، گروه هنری سون، حسین فرح بخش، دکتر محمد نصیری،دکتر چلبیانلو، دکترخشایار احمدی، دکتر بیات، شجاع خلیل زاده، سروش رفیعی و تعدادى از خیرین، مددجویان و حدود ٢٠٠ نفر از کودکان تحت پوشش خیریه مهرلیلا به همراه خانواده آنها برگزار شد.

موسسه خیریه «مهر لیلا»، با بنیانگذارى و مدیریت لیلا بلوکات از سال ١٣٩٠ آغاز به فعالیت کرده و رییس هیئت مدیره آن على کریمى است.

این موسسه با شعار «دست من و تو قصری مى‌سازد از جنس امید» طى سال‌های گذشته توانسته افراد نیازمند اعم از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست، کودکان معلول، بیماران مبتلا به سرطان و بیماران مبتلا به سندرم داون را شناسایى و تحت پوشش قرار دهد.

هدف از برگزارى سالیانه این مراسم، ارتباط چهره به چهره و نزدیک هنرمندان، ورزشکاران و خیرین با کودکان و بیماران نیازمند و در کنار آن فراهم کردن ساعاتى خوش براى بیماران و کودکان و جذب حامى مالی و معنوی جهت حل مشکلات آنها است.
کد مطلب: 18502