پردیس درختکاری آپ افتتاح شد
مراسم افتتاحیه پردیس درختکاری آپ در روز ۲۲ اسفند ۹۶، در هفته منابع طبیعی، در پارک فناوری پردیس تهران برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
 
پردیس درختکاری آپ افتتاح شد
 
مراسم افتتاحیه پردیس درختکاری آپ در روز ۲۲ اسفند ۹۶، در هفته منابع طبیعی، در پارک فناوری پردیس تهران برگزار شد.

به گزارش تحریرنو ؛ این مراسم با حضور مدیران ارشد شرکت آسان­ پرداخت­ پرشین و محمدهادی حیدرزاده مشاور معاون خدمات شهری شهرداری تهران، امیرحسین نیک­ گفتار مشاور پارک فناوری پردیس و مدیرکل امور شرکت‌های دانش بنیان پارک فناوری پردیس، محمدحسین قراییان معاون فنی اجرایی پارک فناوری پردیس و محسن­ گلی مدیر طرح ملی نهضت درختکاری و جمعی از دوستداران محیط زیست برگزار شد.

محسن­ گلی، دبیر طرح نهضت درختکاری ایران، در سخنانی با اشاره به تقارن این مراسم با هفته منابع طبیعی گفت:تمامی مجموعه­ های دوستدار محیط­ زیست می­توانند با اختصاص قسمتی از هزینه­ های تبلیغات پایان سال خود به درختکاری در این برنامه مهم مشارکت کنند، شرکت آسان پرداخت نیز با حمایت از طرح نهضت درختکاری تعداد هزار اصله نهال درخت را به طبیعت سبز ایران زمین هدیه کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی آسان­ پرداخت­ پرشین در جریان عملیات اجرایی پردیس آپ مقرر است در دو فاز، تعداد ۱۰۰۰ اصله نهال درخت با حمایت آسان پرداخت پرشین به صورت۵۰۰ اصله نهال درخت در پارک فناوری پردیس و ۵۰۰ اصله نهال در پارک فناوری زنجان کاشته و نگهداری شوند.

آپ در راستای حساس کردن افکار عمومی و جامعه ۱۷ میلیونی کاربران آپ همواره تلاش داشته تا هموطنان را در زمینه توجه به مسایل فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی تشویق کند. گفتنی است شرکت آسان­ پرداخت­ پرشین در جهت ایفای نقش مسئولیت‌­های اجتماعی خود، علاوه بر رعایت کامل قوانین و مقررات، در حوزه‌های مشارکتی همچون فعالیت‌های حفظ محیط­ زیست و منابع طبیعی، حمایت از موسسات خیریه، حمایت از جوامع علمی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی در حوزه پرداخت الکترونیک همواره پیشگام بوده است.
کد مطلب: 15299