۱۱ و ۱۲ دی ماه؛
هشتمین همایش شهر ایده آل برگزار می شود
هشتمین همایش شهر ایده آل ۱۱ و ۱۲ دي ماه با محوریت و مشارکت علمی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در جزیره کیش برگزار می شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
 
هشتمین همایش شهر ایده آل برگزار می شود
 
هشتمین همایش شهر ایده آل ۱۱ و ۱۲ دي ماه با محوریت و مشارکت علمی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش تحریرنو از دبیرخانه هشتمین همایش شهر ایده آل، این همایش در محورهای "مدیریت بحران شهري و آتش نشاني"،‌ "حمل ‌و نقل و ترافیک"، "مديريت پسماند"،"پدافند غيرعامل"، "مدیریت و اقتصاد شهری" و "سرمایه گذاری در گردشگری " با راهبری علمي سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار می شود.

مینایی مدیر روابط عمومی هشتمین همایش شهر ایده آل گفت: در همین خصوص در هر پنل تخصصی دو سخنران نتايج تجربيات برتر داخلي و خارجي و مطالب تخصصي در این حوزه را ارايه مي نمايند و در ادامه با حضور شهرداران و روساي شوراها در خصوص مباحث مطرح شده بحث و تبادل نظر صورت مي گيرد.

مینایی گفت: به جهت افزایش ظرفیت های این رویداد و ایجاد تعامل میان دست اندر کاران این حوزه در کنار این همایش نشست های تخصصی ویژه ای نیز برگزار خواهد گردید. نشست هم اندیشی سازمان های اجرایی مرتبط با شهرداری ها در خصوص رفع مشکلات و موانع پیش روی شهرداری ها با سازمان های ذیربط، نشست مدیران عامل سازمان های پسماند سراسر کشور، نشست مدیران عامل سازمان های سیما، فضای سبز و منظر شهری سراسر کشور، نشست اتحادیه سازمان های اتوبوسرانی کشور، نشست اتحادیه سازمان های تاکسیرانی کشور از جمله این نشست ها می باشد.

وی افزود : این همایش فرصتی است تا پژوهشگران و صاحب نظران حوزه مديريت شهري با ارایه راهکارهای مناسب، زمینه های تحقق یک شهر ایده آل را به شهرداران و اعضاي شوراها و عموم دست اندرکاران مدیریت شهری كشور معرفی نمایند.

مدیر روابط عمومی هشتمین همایش شهر ایده آل افزود: این همایش با حضور۸۰۰ نفر ۱۱ و ۱۲ دی در جزیره کیش برگزار می گردد.

علاقه مندان می توانند براي ثبت نام در اين همايش به نشاني http://www.idealcity.ir/ مراجعه نمايند.
کد مطلب: 14308