آغاز سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران
سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران امروز یکم آذرماه در سالن همایش های تلاش آغاز به کار کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
 
آغاز سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران
 
سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران امروز یکم آذرماه در سالن همایش های تلاش آغاز به کار کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ مهندس شهاب شفاهیان دبیر سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران گفت: این همایش با هدف معرفی تکنولوژی و فن آوری‌های جدید همچنین ارتباط مستقیم بین مدیران آزمایشگاه‌ها ومتخصصین صنعت نفت با تولید کنندگان و وارد کننده گان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی آغاز به کار کرد.

این همایش با حمایت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت دولتی ریاست جمهوری تا تاریخ ۲ آذرماه در مرکز همایش‌های تلاش وزارت کار ادامه دارد.

وی افزود: بیش از ۴۰۰ نفر از روسای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی جهت حضور در همایش به دبیرخانه مراجعه کرده اند همچنین تعداد زیادی از شرکت های تامین کننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی فعال در بخش نمایشگاه حضور یافته اند لازم به ذکر است در کنار همایش و نمایشگاه کارگاه های تخصصی جهت ارتقاء سطح علمی افراد و با ارائه مدرک بین المللی به کلیه شرکت کنندگان تعلق میگیرد.

این همایش به طور سالانه با حضور شرکت های وارد کننده ،تولید کننده و دانش بنیان، پارک های علم و فناوری استان ها و مراکز رشد با حضور مدیران ازمایشگاه، کارشناسان و متخصصین صنعت نفت از شرکت های دولتی و خصوصی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به صورت تخصصی برگزار شده است.

شفاهیان در ادامه عنوان کرد: در دوره قبلی این گردهمایی عظیم بیش از ۳۰۰ شرکت از واحد های دولتی و خصوصی در بخش همایش و نمایشگاه حضور داشته اند و هدف از برگزاری این همایش ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین مدیران آزمایشگاه‌ها ومتخصصین صنعت نفت با تولید کنندگان و وارد کننده گان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی برای حل معضلات صنعت نفت توسط شرکت های حضور یافته است.

همچنین از دیگر اهداف شرکت در این گردهمایی عظیم معرفی تکنولوژی، فن آوری، تجهیزات و جذب مشتریان جدید و نمایندگان جدید، شناخت و اصلاح کانال های توزیع و ارتباط با آنها است. اخذ سفارشات جدید در معرفی محصولات بهتر و ارائه خدمات بهتر از دیگر اهداف حضور در همایش به شمار می‌رود.

برخی مزایای این همایش شامل معرفی آخرین محصولات تولیدی به خریداران، تبادل اطلاعات، دستاوردها و تحقیقات کاربردی و زمینه های فنی- تولیدی و تجاری، شناخت رقیبان و ایجاد رقابت سالم همچنین سنجش بازار مصرف کالا و استفاده از فرصت ها برای بهینه سازی است.

وی تصریح کرد: گردآوری اطلاعات جامع از محصولات تولید کننده همگون و نمایش تجهیزات غیرقابل حمل به صورت ارائه محصول از دیگر مزایای این همایش به شمار می‌رود.
کد مطلب: 13967