گزارش از امضا قرارداد همکاری؛
حمایت بیمه ایران از باشگاه های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی آغاز شد
امروز در مراسمی قرارداد همکاری بین بیمه ایران و ۳ باشگاه طراز اول کشور پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی تبریز امضا شد و در این جلسه بر حمایت بیشتر بیمه ایران از این باشگاه ها تاکید شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
 
حمایت بیمه ایران از باشگاه های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی آغاز شد
 
امروز در مراسمی قرارداد همکاری بین بیمه ایران و ۳ باشگاه طراز اول کشور پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی تبریز امضا شد و در این جلسه بر حمایت بیشتر بیمه ایران از این باشگاه ها تاکید شد.

به گزارش تحریرنو، محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه ایران در این مراسم که با حضور مدیران این ۳ باشگاه و مسئولین بیمه ایران برگزار شد، درباره این همکاری گفت:شرکت های بیمه در راستای ایفا وظایف خود باید از باشگاههای ورزشی بخصوص فوتبال حمایت کنند و با تحت پوشش قرار دادن باشگاه ها، بازیکنان و هواداران نقش پررنگی در این راستا ایفا کنند.

وی با اشاره به این که بیمه ایران امیدواراست شرایط بهتری را برای ورزشکاران فراهم آورد، افزود: اگر ورزش و باشگاه های ورزشی بتوانند شرایطی را فراهم که اقتصاد ورزش روی پای خود بایستد، کار به شکل بهتری پیش خواهد رفت و در این راستا تلاش داریم ضریب نفوذ بیمه ای کشور را افزایش دهیم.

پورکیانی در ادامه به امضای تفاهم نامه با باشگاه‌های ورزشی اشاره و خاطرنشان کرد: روش اجرایی این تفاهم نامه به این شکل است که خریداران بیمه های غیر ثالث و غیر درمان، یک کد هواداری دریافت کرده که از طریق ثبت بیمه هوادار و به ثبت رساندن آن کد، جزو مشتریان تیم ثبت می شوند و بیمه آتش سوزی و حوادث رایگان نیز به آنها اختصاص می یابد.

امنیت خاطر با بیمه

در ادامه این مراسم علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس با تاکید براهمیت نقش بیمه خاطر نشان کرد: بیمه می تواند امنیت خاطر ایجاد کند و ایجاد تعامل با بیمه ایران می تواند خدماتی را نصیب هزاران هوادار کرده و همچنین بیمه ایران نیز از خدمات خاصل بهره مند خواهد شد.

همکاری متقابل برای بهبود اوضاع باشگاه ها

سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال هم با بیان این مطلب که درآمد باشگاه های فوتبال در سراسر دنیا از سه طریق تامین می شود،‌گفت: باشگاه های حرفه ای فوتبال معمولا از طریق حق پخش تلویزیونی،‌بلیط فروشی و تبلیغات محیطی کسب درآمد می کنند و در ایران باشگاه ها این منابع تامین مالی را در اختیار ندارند. بنابراین همکاری های متقابل این چنینی شاید بتواند به مشکلات اقتصادی باشگاه ها کمک کند.

فوتبال اقتصاد پرمنفعتی دارد

مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم در ادامه این مراسم اعلام کرد: فوتبال دارای اقتصادی پویا و پرمنفعت برای اهالی تجارت است اما در ایران این قضیه در مورد فوتبال دیده نمی شود. این در حالیست که در دنیا بیش از ۱۰۰ سال است که باشگاه های فوتبال رونق یافته اند.

وی تاکید کرد: فوتبال می تواند وارد فعالیت های اقتصادی شود که طرفین قراردادها از آن منتفع شوند. مانند قرارداد ۵ ساله ای که با موسسه کوثر داریم که هم ۳ باشگاه از این طریق منفعت خواهند برد و هم موسسه کوثر و می توان قراردادهای این چنین را با باشگاه های دیگر هم منعقد کرد.

سرمایه گذاری برای فوتبال سرمایه گذاری روی جوانان است

در این مراسم که برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس هم حضور داشت، با اظهار خوشحالی از حضور در این مراسم و تشکر از بیمه ایران، اظهار کرد: سرمایه گذاری بر روی فوتبال در واقع سرمایه گذاری برای جوانان است و سود آن به جامعه باز می گردد.

وی در ادامه تاکید کرد: ورزش تنها فضایی است که می تواند جوانان یک کشور را از خطرات دور کرده و به سوی زندگی سالم سوق دهد و در واقع این چنین سرمایه گذاری هایی منفعت یک جامعه را به دنبال دارد و بسیار مفید است .

بنابراین گزارش بنابراین قرارداد همکاری بیمه ایران ریسک های ورزشی بازیکنان ، مسئولیت های حرفه ای باشگاه ها و حوادث هواداران را تحت پوشش بیمه قرار خواهد داد.
کد مطلب: 11004