۷۶ دقیقه و ۱۵ ثانیه با عباس کیارستمی در چهارمین روز جشنواره جهانی فجر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
 
۷۶ دقیقه و ۱۵ ثانیه با عباس کیارستمی در چهارمین روز جشنواره جهانی فجر
 
چهارمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر با نمایش فیلم "۷۶ دقیقه و ۱۵ ثانیه با عباس کیارستمی" ساخته سیف الله صمدیان در پردیس چارسو پیگیری خواهد شد.

به گزارش تحریرنو ؛ امروز و در چهارمین روز از جشنواره جهانی فجر سالن شماره یک پردیس چارسو میزبان فیلم‌هایی چون "کوری" ساخته ریشارد بوگایسکی از کشور لهستان ساعت ۱۴:۴۵، "آموزگار" به کارگردانی یان ژبیک از جمهوری چک ساعت ۱۴:۴۵، "ایوان" ساخته آلیونا داویدوا محصول کشور روسیه ساعت ۱۹:۱۵، "پسا تصویر" به کارگردانی آندژی وایدا از کشور لهستان ساعت ۲۱:۳۰ برای عموم اکران خواهد شد.

در سالن شماره دو چارسو که اکران فیلم ها مخصوص اهالی رسانه است، در اولین سانس و از ساعت ۱۲ مجموعه فیلم کوتاه اکران خواهد شد.

در ادامه و در همین سالن از ساعت ۱۳:۳۰ فیلم "۱۵۰ گرم" به کارگردانی امانوئل بر کو روی پرده می روند. فیلم های "من، دنیل بلیک" ساعت ۱۸، "ردپا" ساعت ۲۰ و "آنیشورا" ساعت ۲۲:۳۰ نیز نمایش داده خواهند شد.

سالن شماره سه چارسو نیز در اکران نخست خود فیلم "۷۶ دقیقه و ۱۵ ثانیه با عباس کیارستمی" ساخته سیف الله صمدیان را از ساعت ۱۴ نمایش خواهد داد.

در ادامه و در همین سالن "پیتر والچانوف" محصول کشور بلغارستان ساعت ۱۷:۴۰ و دو فیلم "سرمای قلندر" به کارگردانی مصطفی کارا ساعت ۱۹:۳۰ و "رئوف" به کارگردانی باریش کایا، "سونر جانر" ساعت ۲۲:۲۰ از کشور ترکیه برای عموم اکران خواهد شد.

سالن شماره چهار چارسو در این روز و در اولین سانس نمایش های خود مجموعه فیلم کوتاه را در ساعت ۱۳:۴۰ نمایش خواهد داد.

همچنین در این سالن، فیلم های "کارآموز" ساخته بو جونفنگ محصول مشترک سنگاپور، آلمان، فرانسه و هنگ کنگ ساعت ۱۵، "بازآمده" به کارگردانی ثابت کورمانیکف محصول کشور قزاقستان ساعت ۱۷، "آپاندیس" ساخته حسین نمازی ساعت ۱۹، "پیهو" به کارگردانی وینود کاپری محصول کشور هند، ساعت ۲۰:۴۵، "آقای بی دردسر" فنگ می محصول مشترک چین و فرانسه ساعت ۲۲:۳۰ روی پرده خواد رفت.

در سالن شماره پنج چارسو و در بخش بازار فیلم های "حریم شخصی" ساخته احمد معظمی، «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی، "بیست و یک روز بعد" به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان، "ماجرای نیمروز" ساخته محمدحسین مهدویان، "ملی و راه‌های نرفته‌اش" به کارگردانی تهمینه میلانی، "مستند شاعران زندگی" ساخته شیرین برق‌نورد و "یوآ" ساخته آناهید آباد روی پرده خواهند رفت.

بنا بر این گزارش این آثار به ترتیب در ساعت ۱۱:۱۵، ۱۲:۴۵، ۱۴:۳۰، ۱۶:۱۰، ۱۸:۱۰، ۲۰:۱۰ و ۱۲:۳۰ نمایش داده خواهند شد.

سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر از یکم تا هشتم اردیبهشت ماه در پردیس چارسو به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.
کد مطلب: 11473