بسته‌های شگفت‌انگیز و جوایز طوفانی سیم‌کارت‌های انارستان همراه‌اول
همراه اول در جشنواره «تورنادوی انارستان»، بسته‌های شگفت‌انگیز و جوایز طوفانی هدیه می‌دهد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۰
 
بسته‌های شگفت‌انگیز و جوایز طوفانی سیم‌کارت‌های انارستان همراه‌اول
 
همراه اول در جشنواره «تورنادوی انارستان»، بسته‌های شگفت‌انگیز و جوایز طوفانی هدیه می‌دهد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی همراه اول، مشترکان سیم‌کارت‌های انارستان، در جشنواره «تورنادوی انارستان» تا پایان فروردین‌ماه ۹۷ فرصت دارند تا بسته‌های ارزان‌قیمت اینترنت نسل۴ را خریداری کرده و از مزایای جانبی این طرح بهره‌مند شوند.

در جشنواره تورنادوی انارستان، سبد بزرگی از بسته‌های متنوع اینترنت نسل۴ به مشترکان سیم‌کارت‌های انارستانی ارائه می‌شود؛ بسته‌هایی با حجم‌های مختلف که به‌صورت هفتگی، یک‌ماهه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله با قیمت‌های استثنایی در این سبد قرار گرفته‌اند. این جشنواره تا پایان ۳۰ فروردین ۹۷ برگزار می‌شود.

در طول این جشنواره، مشترکان سیم‌کارت‌های کودک و نوجوان انارستان علاوه بر بهره‌مندی از بسته‌های شگفت‌انگیز، در قرعه‌کشی ۱۰ دستگاه گوشی آیفون X)۱۰) و ۲۰ سکه تمام بهار آزادی شرکت می‌کنند. مشترکان می‌توانند با جمع‌آوری امتیاز شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش بدهند. بدین ترتیب که فعال‌سازی سی‌مکارت رایگان انارستان معادل ۲۰ امتیاز و هر هزار تومان مصرف در طول جشنواره معادل یک امتیاز محسوب می‌شود.

سیم‌کارت انارستان، یک سیم‌کارت اعتباری همراه اول برای کودکان و نوجوانان در گروه سنی ۶ تا ۱۸ سال است. دریافت و فعالسازی سیم‌کارت انارستان رایگان است. مشترکان می‌توانند برای دریافت سیم‌کارت رایگان انارستان عدد ۲۲۰ را به ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنند. برای فعالسازی این سیم‌کارت‌ کافی است یکی از والدین با در دست داشتن کارت و یا کد فعالسازی سیم‌کارت، تصویر کارت ملی والد (پدر یا مادر) و تصویر شناسنامه فرزند به یکی از دفاتر پیشخوان خدمات الکترونیک همراه اول در سراسر کشور مراجعه کند.

همراه اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، به صفحه انارستان در پرتال این اپراتور مراجعه کنند.
کد مطلب: 15235