تجلیل از معلولان نخبه منطقه ۲۲ در هفته ملی معلولان
معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه۲۲، از اجرای دهها ویژه برنامه سلامت محور، همزمان با هفته ملی معلولان خبر داد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶
 
تجلیل از معلولان نخبه منطقه ۲۲ در هفته ملی معلولان
 
معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه۲۲، از اجرای دهها ویژه برنامه سلامت محور، همزمان با هفته ملی معلولان خبر داد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، فروتن معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه۲۲، در این باره گفت : با شعار "حمايت از حقوق افراد داراي معلوليت، اقدامي فراگير براي تحقق جامعه پايدار و پذيرا براي همه" در هفته ملي معلولان ویژه برنامه های سلامت محور در سطح منطقه با هدف تكريم معلولین، با مشارکت دبیران و اعضای کانون معلولان منطقه برگزار می شود. گردهمايي اعضاي كانون هاي معلولان، تقدير از خانواده هاي داراي فرزند معلول نخبه و کارکنان معلول مجموعه شهرداری منطقه و ... از جمله برنامه های ویژه ای است؛ که برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری جشن به همراه برنامه های شاد فرهنگی، سخنرانی علمی و غرفه ی کارآفرینی با مشارکت واحد سلامت ناحیه ۲ و موسسه ریحانه برای شهروندان دارای معلولیت منطقه ۲۲ و معلولان زیر نظر بهزیستی روز دوشنبه ۱۳ آذرماه، در سالن همایش سرای محله کوهک از دیگر ویژه برنامه های این هفته می باشد.

گفتنی است: حضور اعضای کانون معلولان منطقه ۲۲ در مراسم گردهمايي ۱۵۰۰ نفره معلولان، مشاركت فعال در برگزاري مراسم ويژه گردهمايي بزرگ افراد داراي معلوليت در برج ميلاد، بازديد از منازل، مدارس و مراكز نگهداري افراد داراي معلوليت توسط مديران ارشد مناطق و رسيدگي به مشكلات آنها، برگزاري مسابقه هاي مختلف ورزشي، فرهنگي، برگزاري همايش و كلاس هاي آموزشي مرتبط با معلوليت، برگزاري تورهاي تفريحي-زيارتي و آموزشي، برپايي پايگاه هاي ارائه مشاوره و خدمات سلامت به افراد داراي معلوليت، برگزاري تورهاي تفريحي-زيارتي و آموزشي، نشست با دبيران كانون هاي معلولان محلات و كارمندان داراي معلوليت شهرداري منطقه و تقدير از آنان، اطلاع رسانی در سطح منطقه و ... از دیگر برنامه هایی است؛ که می توان به آن اشاره کرد.
کد مطلب: 14100