همزمان با تولد این خواننده منتشر شد؛
انتشار آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان» با صدای سالار عقيلی
آلبوم موسيقي «جانِ سرگردان» به خوانندگی سالار عقيلی و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» در سراسر کشور منتشر شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹
 
انتشار آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان» با صدای سالار عقيلی
 
آلبوم موسيقي «جانِ سرگردان» به خوانندگی سالار عقيلی و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش تحریرنو ؛ آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان» به آهنگسازی جمشيد صفرزاده، به خوانندگی سالار عقيلی، به تنظيم‌کنندگی عليرضا دريایی، با اجراي گروه موسیقی «سور» و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» همزمان با تولد این خواننده موسیقی ایران؛ امروز شنبه ۱۱ آذر ماه جاری مراسم رونمایی و جشن امضای این اثر موسیقایی توسط شرکت پخش «هنر شهر» در سراسر کشور منتشر شد و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار گرفت.

مراسم رونمایی آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان»؛ با حضور سالار عقيلی خواننده، جمشید صفرزاده آهنگساز، عليرضا دريایی تنظيم‌کننده، دیگر عوامل این آلبوم و تعدادی از هنرمندان موسیقی کشور از ساعت ١٤ الی ۱۶ امروز شنبه ۱۱ آذر ماه در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقمندان به موسیقی آزاد و رایگان است.

آلبوم موسیقی «جانِ سرگردان» كه در مايه دشتي است، چهار تصنيف و دو آواز و يك دونوازي كمانچه را شامل می‌شود که عبارتند از: تصنیف «غمگساز» با شعر ه.الف.سايه، ساز و آواز با شعر سعدی، همنوازان آواز: جمشيد صفرزاده، عليرضا دريایی، تصنیف «آرزو» با شعر ه.الف.سايه، ساز و آواز با شعر سعدی، همنوازان آواز: مجيد مولانيا و صابر سوری، تصنیف «صدای اشک» با شعر نوذر پرنگ، «شبان» دوئت کمانچه به همراهی سازهای کوبه‌ای ساخته علیرضا دریایی و تصنیف «جانِ سرگردان» با شعر مولانا.

در اين آلبوم؛ مجيد مولانيا ـ نوازنده تار، جمشيد صفرزاده ـ نوازنده سنتور، عليرضا دريایی ـ نوازنده كمانچه و سازهای زهی، حميد قنبری ـ نوازنده سازهای كوبه‌ای، صابر سوری ـ نوازنده عود، امين دادوری ـ نوازنده دف، بهزاد حسن‌زاده ـ نوازنده كمانچه، مهدي بصيرت‌منش ـ نوازنده ويولنسل و مهرداد ناصحی به عنوان همخوان به هنرنمایی پرداخته‌اند.

ضبط ارکستر آلبوم «جانِ سرگردان» در زمستان ۱۳۹۱ توسط فربد فروغی و مهدی بابادوست و ضبط آواز آن در بهار ۱۳۹۲ در استودیو پاپ توسط کامبیز شاهین مقدم و میکس و مسترینگ آن نیز توسط فربد فروغی انجام شده است.

طراح گرافیک این اثر را سحر بنیادی، عکاسی آن را نینا کبریایی و همچنین خوشنویسی آن را میثم ابراهیمی انجام داده و مدیر اجرایی آن نیز برعهده مهدی بشکوفه بوده است.
کد مطلب: 14066