هفته چهارم لیگ برتر والیبال؛
بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست
در پایان هفته چهارم لیگ برتر والیبال بانک سرمایه با شکست خاتم اردکان صدرنشین باقی ماند و شهرداری تبریر سه بر دو شمس را مغلوب کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۶
 
بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست
 
در پایان هفته چهارم لیگ برتر والیبال بانک سرمایه با شکست خاتم اردکان صدرنشین باقی ماند و شهرداری تبریر سه بر دو شمس را مغلوب کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ هفته چهارم لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) و در پنج شهر تهران، ارومیه، آمل، یزد و ورامین برگزار شد.

در آغازین دیدار هفته چهارم دو تیم پیکان تهران و سایپا در شهرآورد خودروسازان پایتخت در خانه والیبال به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان پیمان اکبری موفق شدند سه بر دو برابر نارنجی پوشان به پیروزی دست یابند و نخستین بردشان را در لیگ جشن بگیرند.

پیکان با یک برد و سه شکست سه امتیازی شد و چشم به پیروزی در هفته های آینده دارد. در سوی دیگر سایپا با دو برد و دو باخت مجموع امتیازاتش را به عدد شش رساند.

همچنین سه دیدار از ساعت ۱۶ و به طور همزمان برگزار شد که شهرداری ارومیه در سالن غدیر این شهر میزبان رعد پدافند کاشان قعر جدولی بود و توانست ضمن پیروزی سه بر صفر دومین‌ پیروزی متوالی خودش را جشن بگیرد.

شهرداری ارومیه با دو برد و و دو باخت مجموع امتیازاتش را به عدد شش رساند و نماینده کاشان با چهار باخت و بدون امتیاز تنها تیم بدون برد لیگ در پایان هفته چهارم باقی ماند.

در دیگر دیدار همزمان و در سالن فدراسیون والیبال تیم شمس تهران میزبان شهرداری تبریز بدون شکست بود. در این دیدار شاگردان محمد وکیلی در شهرداری با وجود کشاندن بازی به ست پنجم در ست پایانی مغلوب تجربه حریف شدند و سه بر دو نتیجه را واگذار کردند.

شهرداری تبریز با چهار پیروزی و بدون باخت و با ۱۰ امتیاز پشت سر بانک سرمایه در رده دوم جدول ایستاده هست و به همراه این تیم تنها تیم های بدون شکست تا به این جا لقب گرفتند.
شمس تهران هم با جوانان آینده دارش با یک برد و سه شکست با چهار امتیاز در میانه های جدول ایستاد.

در شهرآورد شمالی‌ها نیز کاله مازندران در خانه میزبان سارویه ساری بود ولی با وجود حمایت های تماشاگران خودی نتیجه را سه بر یک به حریف واگذار کرد.

کاله با یک برد و دو باخت با همان سه امتیاز در پایین جدول قرار گرفت و سارویه هم با سه برد و یک باخت و کسب هفت امتیاز توانست خود را به رده چهارم برساند.

دو دیدار نیز از ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شد و در مهمترین دیدار تیم‌های بانک سرمایه و خاتم اردکان که در رده های اول و سوم جدول قرار داشتند در یزد به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان مصطفی کارخانه در ادامه شکست ناپذیری‌شان این بار خاتم را سه بر صفر از پیش رو برداشتند و با چهار برد و ۱۲ امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار گرفتند.

خاتم اردکان هم پس از چشیدن طعم تلخ نخستین باخت، با سه برد و هشت امتیاز پس از شهرداری تبریز در رده سوم باقی ماند.

در آخرین دیدار شهرداری ورامین در سالن شهید گل عباسی میزبان هاوش گنبد بود که شاگردان نفرزاده موفق شدند با کسب پیروزی سه بر صفر هر سه امتیاز این دیدار خانگی را از آن خود کنند.

شهرداری ورامین با دو برد و دو باخت توانست امتیازاتش را به عدد ۷ برساند و هاوش هم با یک برد و دو باخت در جایگاه یازدهم ایستاد.
کد مطلب: 13625