افتتاح خانه مشاوره صنعت در گروه های بزرگ صنعتی غرب پایتخت
شهردار منطقه۲۱ از افتتاح "خانه مشاوره صنعت در گروه صنعتی ایران خودرو" در راستای اجرای برنامه های فرهنگی-هنری با محوریت خانواده پایدار و برگزاری کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی با حضور اساتید برجسته و بنام این حوزه، خبر داد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
 
افتتاح خانه مشاوره صنعت در گروه های بزرگ صنعتی غرب پایتخت
 
شهردار منطقه۲۱ از افتتاح "خانه مشاوره صنعت در گروه صنعتی ایران خودرو" در راستای اجرای برنامه های فرهنگی-هنری با محوریت خانواده پایدار و برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی با حضور اساتید برجسته و بنام این حوزه، خبر داد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، رحمانی شهردار این منطقه با اشاره به اینکه بیشترین مساحت از محدوده ورودی غربی پایتخت کاربری صنعتی-کارگاهی را به خود اختصاص می دهد، گفت: هر یک از مناطق ۲۲گانه کلانشهر تهران ویژگی منحصر به فردی را دارد و آنچه که منطقه۲۱ را از سایر مناطق شهرداری تهران متمایز میکند وجود صنایع و کارگاه هایی است که به نحوی این بخش از پایتخت را به شکل قلب صنعتی کلانشهر تهران و حتی کشور تبدیل کرده است و همین مهم موجب شده تا مدیریت شهری تصمیمات و برنامه های ویژه ی چنین بافتی را با توجه به ویژگی های منحصر به فرد منطقه در دستور کار خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه طرح برگزاری کارگاه های گروهی برای شهروندان شاغل در کارخانجات منطقه۲۱ توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه به صورت گسترده از سال ۱۳۹۴ مورد بررسی و برنامه ریزی دقیق قرار گرفته است، افزود: "خانه مشاوره صنعت در گروه صنعتی ایران خودرو"با هدف انتقال تجربیات و الگوهای مختلف منطقه ای و همچنین لزوم استقرار مشاوران در حوزه های خانواده، فرزند پروری و ...، تا پایان سال جاری به صورت مستمر و ثابت با برنامه ای مدون و مشخص و با حضور اساتید مجرب در حوزه روانشناسی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی-مشاوره ای کرده است.

رحمانی در خاتمه تصریح کرد: خانه های مشاوره صنعت با هدف آشنایی کارگران و کارکنان شرکت های صنعتی با مهارت های زندگی، مهارت های اجتماعی و رفع مشکلات زندگی آنان با مشارکت شرکت ها در شرکتهای صنعتی ورودی غربی تهران برپا می شود.

لازم به ذکر است؛ در سال گذشته، ۸۵ کارگاه آموزشی مهارت های زندگی برای هشت هزار و پانصد نفر از کارگران و کارکنان شرکت ها، در خانه های فرهنگ و صنعت شرکت های ایران خودرو، سایپا و رامک خودرو برگزار شده است.
کد مطلب: 14536