در راستای خدمت ‌رسانی به زائرین؛
رایتل همراه حج شماست
رایتل به‌صرفه‌ترین خدمات ارتباطی در کشور عربستان را برای رفاه حال زائرین ایرانی فراهم کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹
 
رایتل همراه حج شماست
 
رایتل به‌صرفه‌ترین خدمات ارتباطی در کشور عربستان را برای رفاه حال زائرین ایرانی فراهم کرده است.

به گزارش تحریرنو ؛ این اپراتور در راستای خدمت ‌رسانی به زائرین و با هدف رفاه حال این افراد در سفر معنوی حج، نسبت به ارایه خدمات رومینگ بین الملل با تعرفه تشویقی در کشور عربستان اقدام کرده است.

مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی، دیتا و اعتباری رایتل می ‌توانند با خرید و فعال‌سازی بسته های مصرفی از خدمات رایتل بهرمند شوند.

گفتنی از جمله این بسته ها میتوان به بسته۳۰ روزه تماس، پیامک و اینترنت ۱۰۰ مگابایتی ویژه حجاج با امکان ۱۰ دقیقه تماس صوتی داخل کشور عربستان، ۱۰ دقیقه تماس صوتی به ایران، ۱۰ پیامک با قیمت ۲۹ هزار تومان اشاره کرد.

لازم به ذکر است سرویس رومینگ بین الملل به صورت خودکار برای تمامی مشترکین فعال است و تعرفه‌ های تشویقی رومینگ بین ‌الملل در کشور عربستان و در ایام حج برای مشترکین رایتل با استفاده از سرویس های اپراتور zain عربستان قابل استفاده است و استفاده از سرویس دیگر اپراتورهای این کشور با تعرفه عادی که در وبسایت رایتل، بخش تعرفه رومینگ بین الملل درج شده است، محاسبه خواهد شد.

گفتنی است در صورت استفاده از خدمات اپراتور Zain عربستان هزینه مکالمه برای مشترکین به صورت ثانیه ای و هزینه دیتا براساس هر کیلوبایت محاسبه خواهد شد.

شایان ذکر است زائرین ایرانی می توانند برای افزایش اعتبار خود از روش هایی نظیر خرید کارت شارژ در ایران و استفاده از آن در عربستان (# شماره رمز*۱۴۱*) و یا افزایش اعتبار از طریق کدهای دستوری #۷۲۰*، #۷۲۴*، #۷۸۰*،#۷۸۹*، #۷۳۳* ، #۷۱۳* ، #۷۳۰* ، #۷۷۰* استفاده کنند، همچنین انتقال اعتبار توسط دوستان یا آشنایان و از طریق سیمکارت های اعتباری رایتل و همچنین اتصال به اینترنت (از طریق اینترنت موبایل یا وای فای) و خرید شارژ از طریق وب‌سایت رایتل امکان پذیر است.
کد مطلب: 12653