«زندگی شگفت انگیز است» در ایستگاه پایانی
تصویربرداری سریال «زندگی شگفت انگیز است» به کارگردانی مجتبی چراغعلی به روزهای پایانی نزدیک می شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
 
«زندگی شگفت انگیز است» در ایستگاه پایانی
 
تصویربرداری سریال «زندگی شگفت انگیز است» به کارگردانی مجتبی چراغعلی به روزهای پایانی نزدیک می شود.

به گزارش تحریرنو ؛ عبدالرضا فیروزان تهیه کننده سریال در این باره عنوان کرد: تصویربرداری سریال تا چند روز دیگر به پایان می رسد و البته تدوین همزمان در حال انجام است و مراسم عروسی بهار و سیما در قصه جزو سکانس های پایانی است که در حال ضبط هستیم و گروه در باغی در اطراف تهران مستقر هستند تا سکانس های مربوط به این سریال را ضبط کنند. ضمن اینکه همه بازیگران هم در این سکانس ها و روزهای پایانی مقابل دوربین هستند.

وی درباره زمان پخش سریال هم گفت: قرار بود که از عید قربان تا عید غدیر سریال پخش شود که احتمالا پس از ماه محرم روی آنتن خواهد رفت.

وی همچنین درباره ویژگی های این سریال عنوان کرد: «زندگی شگفت انگیز است» یک سریال طنز اجتماعی است که حول محور خانواده است. معمولا در سریال های طنز به موضوعات مختلف اجتماعی پرداخته می شود. اما در این سریال به مشکلات خانواده از نگاه طنز پرداخته می شود و موضوعات خانواده داستان سریال را شکل می دهد.

این سریال ۷ قسمتی یک کمدی اجتماعی است و قصه زوج جوانی به نامهای روزبه و سیمین را روایت می کند که قصد جدایى از هم را دارند، اما طولی نمی کشد که بروز اتفاق شگفت انگیزى آندو را در مسیر تازه ای قرار می دهد.

رضا داوود نژاد، سحر ولد بیگی، حمید لولایی، نگین معتضدی،مهران رجبی، خشایار راد، ساناز سماواتی، فرهاد بشارتی، آرش نوذری، افسانه ناصری، کیمیا گیلانی، فاطمه شکری، ماهان عبدی، ندا دیبا،پریسا رضایی، غلامرضا رضایی، مهدی طهرانی، مهدی دانایی مقدم و هنرمند خردسال مانی فیروزان در این سریال بازی دارند.
کد مطلب: 16703