مهران رجبی: در همه کانال‌ها هستم الّا کانال کولر!
مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون از حضورش در سریال‌های جدید در تلویزیون خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶
 
مهران رجبی: در همه کانال‌ها هستم الّا کانال کولر!
 
مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون از حضورش در سریال‌های جدید در تلویزیون خبر داد.

به گزارش تحریرنو ؛ مهران رجبی بازیگر طناز و فعال سینما و تلویزیون با اشاره به پرکاری خود در چند سال گذشته گفت: در گذشته یکی از دوستان به‌خاطر پخش همزمان چند فیلم بنده در تلویزیون این حرف را زد و از آن پس این موضوع بر سر زبان‌ها افتاد اما واقعیت اینگونه نیست که در همه فیلم‌ها حضور داشته‌ام اتفاقا خودم هم یک شوخی با اطرافیانم می‌کردم مبنی بر اینکه در تمام کانال‌ها هستم الا کانال کولر!

وی با اشاره به تولیدات تلویزیون در سال‌های گذشته عنوان کرد: در گذشته تلویزیون وضعیت نرمالی داشت و تعداد فیلم‌ها و سریال‌هایی که ساخته می‌شد بسیار بیشتر از الان بود. اگر یک آمار کلی از این موضوع گرفته شود مشخص می‌شود دلیل زیاد دیده شدن من چه بوده است. وقتی فیلم زیاد ساخته شود من و همکاران پرکار خواهیم بود و شاید حتی وقت سرخاراندن نداشته باشیم که البته دعا می‌کنم که به همین صورت باشد.

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» درباره کم شدن سریال‌های طنز گفت: به‌نظر من تولید سریال در ایران بسیار کم شده است و این موضوع فقط مختص به سریال‌های طنز نیست اما سریال‌های ژانر طنز چون طرفدار بیشتری دارند بیشتر نبودشان به چشم می‌آید.

این بازیگر فعال با اشاره وضعیت کاری خود گفت: فکر می‌کنم حتی الان نسبت به گذشته پرکارتر شده‌ام، اما چون خیلی‌ها آمار کار کردن من را نمی‌دانند فکر می‌کنند کمتر بازی می‌کنم. این روزها مشغول کار در سه سریال به‌صورت همزمان هستم، سریال تلویزیونی «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری یک درام اجتماعی است که داستان آن درباره دو خانواده به نام پوردورانی و خلیلی است. به‌نظر من قصه ۸۷ متر از کشش فوق‌العاده‌ای برخوردار است که بیش از ۳۰ لوکیشن در تهران دارد و از سریال‌های خوب تلویزیون به حساب خواهد آمد.

رجبی با اشاره به سریال «آخر خط» توضیح داد: پروژه دیگری که این روزها در دست دارم سریال «آخر خط» به کارگردانی علی مسعودی است. این فیلم یک کار کمدی و داستان دو پسرخاله است که بسیار شرورند و خانواده‌ها از دست این دو نفر به ستوه آمده‌اند، ضمن اینکه بخشی از کار خارج از کشور تولید خواهد شد. جای سریال‌های طنز در تلویزیون مدت‌ها خالی بوده و به‌نظرم این سریال که با قلم علی مسعودی ساخته می‌شود می‌تواند این خلأ را تا حدودی پر کند.

وی ادامه داد: سومین سریال نیز که نام آن به تازگی به «زوج یا فرد» تغییر پیدا کرده به کارگردانی مهران مهام است که در ایام عید نوروز از شبکه سه پخش شد.
کد مطلب: 18144