بهنام ابوالقاسم‌پور، معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران؛
یک میلیون ورزشکار در مسابقات محلات تهران حضور دارند
یک میلیون و ۲۰۰ هزار ورزشکار مرد و زن در ۴۸ رشته در مسابقات المپیاد، پارالمپیاد، اقشار و بیماری های خاص محلات شهرتهران شرکت دارند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
 
یک میلیون ورزشکار در مسابقات محلات تهران حضور دارند
 
یک میلیون و ۲۰۰ هزار ورزشکار مرد و زن در ۴۸ رشته در مسابقات المپیاد، پارالمپیاد، اقشار و بیماری های خاص محلات شهرتهران شرکت دارند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومي سازمان ورزش شهرداري تهران ، معاون ورزش آقايان سازمان ورزش شهرداری تهران روز دوشنبه در گفت و گويي با بیان اینکه این رقابتها از امروز آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد ، افزود: بیش از ۶۰۰ هزار ورزشکار مرد در مسابقات المپیاد، پارالمپیاد، رشته های منتخب مناطق، اقشار و بیماری خاص دربخش نواحی، محلات و فرا منطقه شرکت دارند.

بهنام ابوالقاسم پور ادامه داد: در بخش المپیاد ورزشکاران در رشته های بدمینتون، دو ومیدانی، شنا، کاراته، بسکتبال، کشتی آزاد، شطرنج، فوتسال، تکواندو، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، والبیال و کشتی پهلوانی و در بخش پارالمپیاد نیز در رشته های دارت، شطرنج، تیراندازی، بوچیا، شنا، بسکتبال با ویلچر، فوتبال، روی میز، وزنه برداری، گلبال، والیبال نشسته، جانبازان ۷۰درصد نخاعی ، تنیس روی میز و ۸ رشته اقشار و بیماریهای خاص برگزارمی شود.

معاون ورزش آقايان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقات کشف استعداد های برتر ورزشی و نشاط و شادابی میان شهروندان تهرانی است خاطر نشان کرد: در رویداد ورزشی بیش از ۶۰۰ هزار نفر علاقه مند نوجوان، جوان و بزرگسال شرکت دارند.

وی همچنین به آغاز مسابقات جام رمضان از ۲۷ اردیبهشت ماه در سطح شهر تهران خبرداد و گفت: در این مسابقات ۱۳ رشته برای مردان که شامل بدمینتون، دو ومیدانی، شنا، کاراته، بسکتبال، کشتی آزاد، شطرنج، فوتسال، تکواندو، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، والیبال و کشتی پهلوانی برگزار می شود.

ابوالقاسم پور پیش بینی کرد که بیش از ۴۵۰هزار ورزشکار مرد در مسابقات جام رمضان شرکت داشته باشند.

معاون ورزش آقايان سازمان ورزش شهرداری تهران به برگزاری زنگ تحرک در بوستان های پایتخت اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۲۲۰۰ بوستان روزانه در نوبت صبح و عصر میزبان شهروندان تهرانی بوده که از این میزان ۷۴۱ ایستگاه به مردان اختصاص دارد.

به گفته وی روزانه بیش از ۲۷ هزار نفر مرد در فعالیت ورزش همگانی شرکت دارند.

همچنین معاون امور بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران ادامه داد: بیش از ۶۰۰هزار نفر زن در ۱۳ رشته ورزشی در مسابقات المپیاد شهر تهران شرکت دارند.

مرجان میرزائی گفت: روزانه بیش از ۳۰ هزار زن در یک هزار و ۳۰۰ بوستان ها و خانه های ورزش محلات پایتخت به فعالیت بدنی و ورزش همگانی می پردازند.
کد مطلب: 15796