رکورد فیلم‌برداری "خنده‌های آتوسا" ثبت جهانی می‌شود
سازندگان فیلم سینمایی "خنده‌های آتوسا" به کارگردانی علیرضا فرید قصد دارند تا رکورد فیلم‌برداری این فیلم در پنج روز را در کتاب گینس ثبت کنند.
تاریخ انتشار : شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۳
 
رکورد فیلم‌برداری "خنده‌های آتوسا" ثبت جهانی می‌شود
 
تحریرنو: سازندگان فیلم سینمایی "خنده‌های آتوسا" به کارگردانی علیرضا فرید و تهیه‌کنندگی امیر پورکیان که فیلم‌برداری‌اش ششم آذرماه جاری و بعد از پنج روز در یک واگن قطار به پایان رسید، قصد دارند با ارسال ایمیلی به دفتر جهانی گینس این دست‌آورد را به‌ثبت برسانند.

پورکیان، تهیه‌کننده‌ی پروژه در این زمینه گفت: تمام تلاش خود را به‌کار می‌بندیم که با ارسال این ایمیل به دفتر جهانی گینس و با حضور نماینده‌ی گینس در ایران این رکورد به‌ثبت برسد. به‌هرحال اتفاق مذکور با این تعداد از عوامل و بازیگران حرفه‌ای در تاریخ سینما بی‌سابقه بوده و امیدواریم بتوانیم آن‌را به‌ثبت برسانیم.

این فیلم به‌تازگی تحویل دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر شده تا بعد از بازبینی هیئت‌داوران در این فستیوال به نمایش درآید.

باران کوثری، بهار نوحیان، امیر جدیدی، پژمان بازغی، حسام شجاعی، آزاده میرزایی، فریبا آهنگ، اشکان مهری، نازنین صبری، هومن اطیابی و محمدرضا فروتن هم‌راه با استوارت دنیسون بازیگر و کارگردان انگلیسی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده‌است: مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شیلا، احسان، بهزاد، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند... .

سایر عوامل این پروژه عبارت‌اند از:
مدیر فیلم‌برداری: مرتضی غفوری، صدابردار: محمد شاهوردی، طراح گریم: الهام اطیابی، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند، مجری طرح: هومن اطیابی، مدیر تولید: فریبا سادات‌خلیلی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: مسعود حقی، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی، عکاس: یوسف عبدالرضایی، منشی صحنه: مونا پیرایش، مدیر ارتباطات و بازرگانی: ایرج رحمانی، مسئول پشتیبانی: علیرضا آخوندان، جانشین تولید: حسین الماسی، تدارکات: عباس خدیری، محصول موسسه‌ی خانه فیلم پروان.
کد مطلب: 2068