تشویق آتش‌نشانان فداکار "پلاسکو" در کنسرت یگانه و زانیار
در هفتمین روز جشنواره سی‌ودوم موسیقی فجر، محسن یگانه و زانیار خسروی در تالار میلاد نمایشگاه بین‌المللی به صحنه رفتند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
 
تشویق آتش‌نشانان فداکار "پلاسکو" در کنسرت یگانه و زانیار
 
در هفتمین روز جشنواره سی‌ودوم موسیقی فجر، محسن یگانه و زانیار خسروی در تالار میلاد نمایشگاه بین‌المللی به صحنه رفتند.

به گزارش تحریرنو، این دو خواننده پاپ هر دو اجرای خود را پس از خواندن اولین آهنگ، با یاد آتش‌نشانان و حادثه‌دیدگان ساختمان پلاسکو همراه کردند و از مخاطبان خود خواستند ۳۰ ثانیه به صورت ایستاده آتش‌نشانان فداکار را تشویق کنند.

پیش از اجرا نیز تصاویری با این عبارت در صحن به نمایش درآمده بود: "با احترام و عشق به آتش‌نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو" در ادامه هم این صدا پخش شد: ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر اجراهای امشب را به همه آتش‌نشانان بزرگ و فداکار و حادثه‌دیدگان تقدیم می‌کند.

محسن یگانه در اجرای خود دائماً مخاطبانش را به تشویق و همراهی دعوت می‌کرد و می‌گفت: صدای جیغ و فریاد نمی‌شنوم تا به این ترتیب واکنش بیشتری را از هوادارانش دریافت کند که ترانه‌هایش را از حفظ بودند و در خواندنشان همراهی می‌کردند.

او برای خواندن آهنگ غمگین عذرخواهی کرد، جایی هم در برابر ابراز احساسات زیاد طرفدارانش گفت: بعد از ۱۲، ۱۳ سال آهنگ ساختن هنوز سلیقه مشتری دستمان نیامده. این قدر غیرقابل پیش‌بینی نباشید!

وی همچنین با خواندن آهنگی گفت که می‌گویند این کار در سبک دیگر آهنگ‌هایش نیست و وعده داد آهنگ‌های ۶ و ۸ بیشتری اجرا کند.

زانیار خسروی هم در اجرای خود از هوادارانش می‌خواست هرچقدر نیرو دارند جیغ بلند بکشند.

او در واکنش به همراهی هوادارانش که ترانه‌هایش را از حفظ می‌خواندند گفت: به خودم افتخار می‌کنم که طرفدارانی مثل شما دارم. به خاطر تفاوت سبک من با خیلی از همکارانم وجودتان خیلی برایم لذت‌بخش است.

زانیار خسروی گفت: به من گفته‌اند افراد مهمی اینجا هستند و یکی دو آهنگ را نخوانم.

او در پایان هم در برابر درخواست هوادارانش اظهار کرد: شما از این در می‌روید بیرون و من یک سال ممنوع‌الکار می‌شوم. دیگر تحملش را ندارم. ۹ سال است دارم کار می‌کنم و شش سال ممنوع‌الکار بوده‌ام.

زانیار خسروی در این کنسرت اعلام کرد تا چند ماه بعد از شروع سال جدید کنسرتی نخواهم داشت.
کد مطلب: 9683