ارایه صورتحساب بانکی به مشتریان در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر
مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر از ارایه صورت حساب بانکی به مشتریان در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر خبرداد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
 
ارایه صورتحساب بانکی به مشتریان در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر
 
مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر از ارایه صورت حساب بانکی به مشتریان در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر خبرداد.

به گزارش تحریرنو از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، رضا حاجی علی بیگی با اعلام این خبر گفت: بانک شهر در راستای ارایه خدمات نوین بانکی به مشتریان، سرویس ارایه صورت حساب بانکی را در پیشخوان‌هایی که دارای دستگاه‌های خودبانک (VTM) و ( RTM) هستند را راه‌اندازی کرده است.

وی با بیان اینکه این سرویس خدمتی متمایز ازسوی بانک شهر است، افزود: مشتریان می‌توانند با حضور در پیشخوان‌های شهرنت به‌صورت آنلاین با رئیس شعبه مجازی ارتباط گرفته و درخواست‌های بانکی خود را به‌ صورت غیرحضوری انجام دهند.

مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر،تصریح کرد: پیشخوان‌های شهرنت با قابلیت ویژه ارایه خدمات مجازی به شهروندان، یکی از اساسی‌ترین اقدامات در زمینه توسعه بانکداری الکترونیکی را انجام داده است.

حاجی علی بیگی با تاکید براینکه پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر به‌صورت۲۴ ساعته به هموطنان خدمات ارائه می‌دهند، تصریح کرد: برداشت و واریز وجه، خدمات مبتنی بر کارت، افتتاح حساب سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت و صدور کارت نقدی، انتقال وجه بین سپرده‌ها و انتقال وجه بانکی، اعلام مفقودی و مسدودی کارت، صدور کارت هدیه، پرداخت اقساط تسهیلات بانک شهر، مسدود کردن اینترنت بانک و همراه بانک، انتقال وجه ساتنا، انتقال وجه پایا، ارایه صورت حساب، صدور ضمانت‌نامه بانکی و .... از جمله خدماتی است که تنها از طریق پیشخوان‌های شهرنت انجام می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: در همین حال ٣٥٠ پیشخوان‌ شهرنت بانک شهر در سراسر کشور آماده ارائه تمامی خدمات بانکی به هموطنان است.
کد مطلب: 12078