روایت‌های «سفیران فرهنگی» بانک صادرات ایران از دریچه دوربین
​بانک صادرات ایران با هدف جلب مشارکت‌های مردمی در امور فرهنگی و استفاده از ظرفیت نیروهای مستعد، طرح «باشگاه سفیران بانک صادرات ایران» را با در نظر گرفتن مشوق‌هایی، طی ماه‌های سال برگزار می‌کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵
 
روایت‌های «سفیران فرهنگی» بانک صادرات ایران از دریچه دوربین
 
بانک صادرات ایران با هدف جلب مشارکت‌های مردمی در امور فرهنگی و استفاده از ظرفیت نیروهای مستعد، طرح «باشگاه سفیران بانک صادرات ایران» را با در نظر گرفتن مشوق‌هایی، طی ماه‌های سال برگزار می‌کند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی بانک صادرات ایران، فعالان عرصه‌های هنری و فرهنگی با مشارکت در این طرح به عنوان «سفیران فرهنگی» در ماه مبارک رمضان در «باشگاه سفیران بانک صادرات ایران» به عضویت در می‌آیند و از بهترین تلاش‌های صورت گرفته در پایان ماه، تقدیر می‌شود.

از این رو مشتریان و عموم هموطنان می‌توانند در ماه مبارک رمضان با ارسال فیلمی یک دقیقه‌ای از فعالیت‌های فرهنگی، در باشگاه «سفیران بانک صادرات ایران» عضو شده و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند شوند.

بنابراین گزارش، مشارکت‌کنندگان در این طرح همزمان با ماه مبارک رمضان، می‌توانند با فیلمبرداری یک دقیقه‌ای از هر رویداد فرهنگی و ارسال از طریق پیام‌رسان‌های داخلی این بانک به عضویت «باشگاه سفیران بانک صادرات ایران» درآیند.

طرح‌های در نظر گرفته شده در این باشگاه، هر ماه با موضوعات فرهنگی، اجتماعی و مناسبتی خاص معرفی می‌شود و سفیران این باشگاه در هر ماه، در فعالیت ویژه‌ای شرکت و از جوایز ارزنده آن در پایان هر ماه برخوردار خواهند شد.

هموطنان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ارسال آثار خود به نشانی بانک صادرات ایران bank_saderat_ir@ در پیام‌رسان‌های داخلی (گپ، سروش، آی گپ، بیسفون و ایتا) مراجعه کنند.
کد مطلب: 15958