تشكيل اولين جلسه شورا سياست گزاري پاتوق ۲
شورا ی سیاست گزاری دومین جشنواره سراسری تجسم هنر با عنوان پاتوق (غ) امن ، طبیعت پایداربا حضور اعضای اصلی این رویداد برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳
 
تشكيل اولين جلسه شورا سياست گزاري پاتوق ۲
 
شورا ی سیاست گزاری دومین جشنواره سراسری تجسم هنر با عنوان پاتوق (غ) امن ، طبیعت پایداربا حضور اعضای اصلی این رویداد برگزار شد.

به گزارش تحریرنو ؛ در این جلسه که با حضور دکتر سلطانی فر ریئس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر و رییس شورا سیاست گزاری جشنواره تجسم هنر، دکتر حاجی خانی ریئس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران، دکتر بهرام کلهرنیا دبیر علمی جشنواره و از استادان و پیشکسوتان بزرگ حوزه گرافیک ، دکتر علیزاده ریئس انجمن صنفی مراکز علمی کاربردی کشور و ریئس مرکز علمی کاربردی واحد ۱۸ تهران وجناب دکتر شاهین فرزانه ریئس مرکز علمی کاربردی واحد ۴۷ تهران و دبیر اجرایی جشنواره تجسم هنربرگزار شد هر یک از اعضا به بیان دیدگاه های خود برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره پرداختند.

در ابتدای این جلسه دکتر سلطانی فر با اشاره به برگزاری جشنواره پاتوق یک و راه گشایی این رویداد د راه اعتلای فرهنگ و هنر این ایرانی فرمودند:امیدواریم این جشنواره که با زحمات همه برگزار شده به جایی برسد که شاهد برگزاری مداوم آن در سالهای آتی باشیم.

وی افزود:این پاتوق که با نام پاتوق امن ، طبیعت پایدارو محیط زیست و شهدا ،که تجلی بخش خوبی برای ما خواهد بود ارتباطات خوبی را برای ما خواهد داشت و امنیت و شهدا همه میتواند اگر به خوبی به آن پرداخته شود، نقطه تلفیق هنربا این اسامی باشد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش فعالیت های آموزشی در این حوزه هم گفت: ما خوشبختانه دردولت توانستیم فعالیت های خودمان را واسپاری کنیم و به مراکز دادیم و مراکز استقبال خوبی هم از این موضوع داشتند و آمار هایی مثل پاتوق نشان داد که ما به عنوان دولت اگر حمایت خود را از بخش خصوصی ادامه بدهیم نتایج خوبی به دست خواهد آمدکه این مورد در فعالیت های آقای دکتر فرزانه به خوبی دیده میشود و امید داریم این نگاه را تسری بدهیم.

در بخش دیگری از این جلسه دکتر بهرام کلهرنیا برگزاری دومین جشنواره پاتوق را سعادتی خواند و گفت: پایدار بودن و پایمردی کردن در ثبیت ارزش های فرهنگی کار بسیار سختی است و چیزی که روزگار را میگرداند به مثابه معنا مانده تمام تلاش های هنری بوده و از جهانیان ارزش های هنری باقی مانده و پر هزینه ترین گنج های جهان آثار هنری است و موزه های جهان هزینه های گزافی برای حفظ و نگهداری این میراث ارزشمند هزینه میکنند و این نشان دهنده ارزنده بودن هنر است . اثری که بر روح و جان بشر دارد و جشنواره پاتوق به مثابه جشنواره ای که میکوشد ارزش های هنری را پایدا تر کند و مرکز واحد ۴۷ عهده دار شکل بخشیدن به این جشنواره هستند و این دفاع و پیگیری جای دفاع دارد.

در ادامه این جلسه سایر اعضای شورای سیاست گزاری به بیان دیدگاه ها و پیشنهاد های خود پرداختند و این جلسه با جمعبندی پیشنهادات یک گام به برگزاری نزدیک تر گردید.

اعضای شورای سیاست گزاری پاتوق ۲ عبارتند از:
جناب آقای دکتر سلطانی فر ریئس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر و رییس شورا سیاست گزاری جشنواره تجسم هنر
جناب آقای دکتر حاجی خانی ریئس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران
جناب آقای دکتر بهرام کلهرنیا دبیر علمی جشنواره و از استادان و پیشکسوتان بزرگ حوزه گرافیک.
جناب دکتر علیزاده ریئس انجمن صنفی مراکز علمی کاربردی کشور و ریئس مرکز علمی کاربردی واحد ۱۸ تهران
جناب دکتر فرزانه ریئس مرکز علمی کاربردی واحد ۴۷ تهران و دبیر اجرایی جشنواره تجسم هنر
هنرمند ارجمند سرکار خانم گوهر خیر اندیش
هنرمند ارجمند سرکار خانم ساناز سماواتی
نماینده (معاون) سردار سرتیپ پاسدار آقای سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستتجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح
جناب آقای مهندس میرآفتابی مشاور شهردار منطقه ۶ تهران
جناب آقای گوهر زاد معاون فرهنگی شهردار منطقه ۲ تهران
جناب آقای دکتر چکنژادیان ریئس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرج
سرکار خانم دکتر تقی پور ریئس مرکز علمی کاربردی واحد ۴۶ تهران
سرکار خانم دکتر ویسی نژاد عضو هیات مدیره مرکز علمی کاربردی واحد۳۲ تهران
سرکار خانم مهندس یاسمن احمدی فرد مدیر دانشجویی و فرهنگی واحد ۴۷ تهران و مدیر اجرایی جشنواره
سرکار خانم ندا نادردل معاون محترم آموزش واحد ۴۷
سرکار خانم مهندس فریبا معدولیت مدیر گروه رشته معماری
سرکار خانم فهیمه صالحی فیروز مدیر گروه رشته نقاشی
سرکار خانم لیلا نورایی مدیر گروه رشته عکاسی
سرکار خانم سیما انصاری مدیر گروه رشته گرافیک
جناب آقای سلیمانی مشاور حقوقی واحد ۴۷ تهران
جناب آقای طوسی مدیر گروه مدیریت کسب و کار و مشاور مالی واحد ۴۷ تهران
سرکار خانم مهسا پرتویی نیا مدرسین دانشگاه
کد مطلب: 11457