باشگاه پرسپولیس اطلاعیه داد؛
انجام بلیت فروشی بازی با الریان، در روز بازی
باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای اعلام کرد بلیت فروشی بازی با الریان قطر ، روزی بازی انجام می شود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
 
انجام بلیت فروشی بازی با الریان، در روز بازی
 
باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای اعلام کرد بلیت فروشی بازی با الریان قطر ، روزی بازی انجام می شود.

به گزارش تحریرنو به نقل از باشگاه پرسپولیس؛ در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به تماس‌های مکرر هوداران و رسانه‌های گروهی، ضمن رد شایعات، به اطلاع می‌رساند برای بازی با الریان بلیت فروشی فقط در روز بازی طبق ضوابط کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام خواهد بود، همچنین هوادارانی که کارت هواداری خود را از موسسه کوثر تهیه کرده‌اند و به این ترتیب قابل شناسایی هستند از تسهیلات ویژه‌ای بهره‌مند خواهند شد. هواداران نیز به منظور جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی توجه داشته باشند که بلیت فروشی تنها در ورزشگاه آزادی خواهد بود و هیچ مرجع دیگر چه به صورت اینترنتی یا طرق دیگر مجری آن نیست.

خوشبختانه با دستورالعمل کنفدراسیون فوتبال آسیا حقی که در رقابت‌های لیگ برتر در کشور خودمان از پرسپولیس و ۴۰ میلیون هوادار آن دریغ شده است در لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه‌ها اعطا می‌شود تا پرسپولیس نیز خود از منافع ناشی از هزینه‌های کلان برای تیمداری و برخورداری از هواداران پرشمار بهره‌مند شود نه دیگرانی که هیچ ارتباطی به این باشگاه و هواداران آن نداشته و تعلق خاطری هم نسبت به آنها یا حتی فوتبال ندارند و فقط دنبال جمع کردن پول در آن هستند. به این ترتیب تماشاگران با خریداری بلیت بازی‌ها در لیگ قهرمانان، به شکل مستقیم در ایجاد درآمد برای باشگاه‌های محبوب خود اقدام می‌کنند چنان که باشگاه پرسپولیس نیز برای تامین بخشی از هزینه‌های خود در رقابت‌های آسیایی و همچنین دیگر هزینه‌های تحمیلی از گذشته تا کنون روی بلیت فروشی بازی‌های خود در لیگ قهرمانان برنامه‌ریزی داشته است. برای این منظور و به ویژه برای حمایت از سرخپوشان در این مقطع حساس از رقابت‌های این فصل که امتیازات آن در راهیابی به مراحل بالاتر از لیگ قهرمانان آسیا نقش تعیین کننده دارد روی حضور حداکثری هواداران در ورزشگاه آزادی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم.

این بازی فرصت خوبی است تا هم باشگاه پرسپولیس، از آن چه در لیگ برتر محروم شده است، بهره‌مند شود و هم آسیا بار دیگر شاهد انرژی زائد الوصف از لبریز جمعیت شدن ورزشگاه آزادی باشد. این رویداد حماسی در ادوار قبلی رقابت‌ها نیز نام پرسپولیس و هواداران آن را نه فقط در آسیا بلکه به واسطه بیان آن از سوی فیفا در جهان بلند آوازه کرده بود.

درباره تسهیلات ویژه برای دارندگان کارت‌های هواداری نیز در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

بازی پرسپولیس و الریان قطر از گروه چهارم رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه ۲۱ فروردین ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 11213