راه­‌اندازی سامانه ویژه روشندلان در بانک آینده
نخستین سامانه خدمات بانکی ویژه روشن­دلان، در شعبه دو راهی یوسف آباد بانک آینده، راه‌اندازی شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۴
 
راه­‌اندازی سامانه ویژه روشندلان در بانک آینده
 
نخستین سامانه خدمات بانکی ویژه روشن­دلان، در شعبه دو راهی یوسف آباد بانک آینده، راه‌اندازی شد.

به گزارش تحریرنو، طی مراسمی با حضور جمعی از روسا و مسئولان انجمن نابینایان، سازمان بهزیستی استان تهران و تعدادی از روشن­دلان، معاون بازاریابی و امور شعب و روسای ادارات امور شعب شرق و غرب تهران بزرگ بانک آینده، سامانه ویژه روشن­دلان راه‌­اندازی و نخستین حساب پس‌­انداز نیز افتتاح شد.

رشیدی، معاون بازاریابی و امور شعب بانک آینده، در این مراسم، گفت: بانک آینده در راستای انجام مسئولیت­‌های اجتماعی و ارایه خدمات مطلوب، با کیفیت و متناسب با شرایط اقشار مختلف جامعه، نسبت به راه­‌اندازی سامانه عملیات بانکی ویژه روشن­دلان اقدام کرد.

جمالی، مدیرعامل انجمن نابینایان کشور هم ضمن تقدیر از این اقدام بانک آینده، اظهار داشت: با ایجاد بسترهایی که از سوی این بانک صورت گرفته، روشن­دلان می‌­توانند با مراجعه به شعبه یاد شده بدون هیچ­ گونه محدودیتی به انجام مراودات بانکی خود بپردازند و لزومی به همراه داشتن فرد امین برای انجام عملیات بانکی ندارند که این اقدام ارزنده، خود سرآغازی برای ارائه خدمات و تسهیلات بیش­تر و بهتر، برای این قشر از جامعه است.

وی ادامه داد: تا پیش از این روشن­دلان برای استفاده از خدمات بانکی به داشتن همراهی بینا برای مراجعه به شعب بانک‌ها نیاز داشتند که بانک آینده با تجهیز نخستین شعبه خود در دو راهی یوسف‌آباد، این شرایط را فراهم کرد که روشندلان به تنهایی به شعبه مراجعه و عملیات بانکی خود را شخصا انجام دهند که این سامانه با استفاده از دستگاه برجسته‌نگار و نرم‌افزار خدمات بانکی به‌ صورت صوتی و خط بریل به روشن­دلان خدمت می‌کند.

انجام عملیات بانکی برای روشندلان جامعه با استقرار سامانه‌ای مشتمل بر دستگاه برجسته‌نگار و نصب نرم‌­افزار فرم‌های بانکی فراهم شده و نابینایان برای برخورداری از خدمات متنوع بانکی در تهران می­‌توانند به شعبه ۲۵۵ بانک آینده، واقع در دو راهی یوسف آباد، مراجعه کنند.

متقاضیان این­‌گونه خدمات می‌­توانند از انواع خدمات بانکی نظیر افتتاح حساب، برداشت و واریز وجه، خدمات کارت و ... از حساب را با استفاده از ورودی و خروجی‌های صوتی و بریل تکمیل کنند، سپس فرم­‌های تکمیل شده توسط چاپگر باجه چاپ شده و برای انجام عملیات در اختیار مسئول باجه قرار می­‌گیرد.
کد مطلب: 8054