محسن شریفیان:
حضور استاد حسین علیزاده در کنسرت " لیان" افتخار بزرگی است
حضور استاد موسیقی ایرانی در شب دوم کنسرت گروه " لیان " در تالار وحدت، باعث شد محسن شریفیان در ابتدای این برنامه ضمن خوشامدگویی به استاد حسین علیزاده، از ایشان به عنوان یکی از مفاخر موسیقی ایرانی یاد کند.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶
 
حضور استاد حسین علیزاده در کنسرت " لیان" افتخار بزرگی است
 
حضور استاد موسیقی ایرانی در شب دوم کنسرت گروه " لیان " در تالار وحدت، باعث شد محسن شریفیان در ابتدای این برنامه ضمن خوشامدگویی به استاد حسین علیزاده، از ایشان به عنوان یکی از مفاخر موسیقی ایرانی یاد کند.

به گزارش تحریرنو، محسن شریفیان در حالی چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت دومین شب کنسرت خود در تالار وحدت را روی صحنه برد که حاضرین در سالن شاهد حضور چهره‌هایی چون استاد حسین علیزاده، مهدی طارمی، محسن مسلمان، علی بوستان و... در سالن بودند.

محسن شریفیان در ابتدای این برنامه ضمن خوشامدگویی و اعلام حضور استاد حسین علیزاده در سالن و معرفی ایشان، رو به حضار گفت: استاد حسین علیزاده امشب در کنسرت گروه لیان حضور دارند و این برای من، گروه لیان و همه مردمان بوشهر و جنوب اتفاق بزرگ و ویژه‌ای است. ایشان به همراه بزرگانی چون استاد شجریان خدمات و زحمات زیادی را برای موسیقی ایرانی کشیده‌اند و نقش بزرگی در آشتی مخاطب موسیقی با این موسیقی ملی داشته اند. من به شخصه بسیاری از آثار استاد علیزاده را شنیده‌ام اما آلبوم "راز نو" ایشان را بسیار دوست داشته و دارم.

امشب افتخار بزرگی برای من است که ایشان در کنسرت من حضور دارند و بسیار خوشحالم از اینکه در ردیف اول سالن کنسرت ما، ایشان نشسته‌اند و احساس خوبی درباره این اتفاق دارم.

او در ادامه افزود:  البته اعتراف می‌کنم که حضور ایشان باعث شده استرس زیادی داشته باشم و این را اول از هر چیزی گفتم که خیالم راحت باشد.

شریفیان با اجرای پر انرژی آثار گروه لیان برنامه اش را آغاز کرد و در اواسط برنامه با اشاره به حضور "مهدی طارمی" در سالن، گفت: مهدی طارمی یک بوشهری تمام عیار است، همیشه برای حفظ اصالت بوشهری اش تلاش کرده و همیشه برای نشان دادن فرهنگ و آئین های شهرش پیشرو بوده است، هر بار او را برای کنسرتی دعوت می‌کنم، چند تن از دوستان و همبازی‌هایش در تیم محترم پرسپولیس را با خودش به سالن می‌آورد تا آئین‌ها و فرهنگ شهرش را به دوستانش معرفی کند.

معرفی "مهدی طارمی" در سالن با استقبال جالب توجه حاضرین همراه شد و دوستداران پرسپولیسی این فوتبالیست که در سالن حضور داشتند، به شدت او را مورد تشویق قرار دادند.

اجرای گلچینی از قطعات پرطرفدار لیان، اجرای رقص و مراسم آئینی از سوی نوازنده‌ها و کودک خردسال بوشهری از جمله اتفاقات دومین شب کنسرت گروه " لیان" در تالار وحدت بود، کنسرتی که با توجه به فضای شاد و پرانرژی که در طول برنامه دارد، همیشه مورد توجه علافمندان به موسیقی است.

محسن مسلمان، داریوش فرضیایی، شهره سلطانی و... ازدیگر چهره های حاضر در سالن کنسرت گروه لیان بودند.

آکا صفوی(خواننده)، حمید اکبری، حسین سنگسر، مرتضی پالیزدان، محمود بردک نیا، مهدی شریفیان، امین سلیمیان، ایمان قاسمی و حمزه مقدم اعضای گروه لیان برای این کنسرت را تشکیل می‌دادند.

این برنامه به همت موسسه "کامیاب بهاران" به تهیه کنندگی "علی حق‌شناس" و طراحی صحنه و مدیریت اجرایی سیاوش خلبانی روی صحنه رفت.
کد مطلب: 5471