آخرین آمار فروش فیلمها؛
فروش مأیوس‌کننده «خاله قورباغه» و صدرنشینی«هزارپا»
در پایان سومین هفته از اکران؛ رکورد شکنی فیلم های کمدی همچنان ادامه دارد و در حوزه کودک شاهد فروش مأیوس‌ کننده آثاری با حمایت های ویژه از بیلبورد تا تبلیغات در شبکه های خارجی هستیم.
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵
 
فروش مأیوس‌کننده «خاله قورباغه» و صدرنشینی«هزارپا»
 
در پایان سومین هفته از اکران؛ رکورد شکنی فیلم های کمدی همچنان ادامه دارد و در حوزه کودک شاهد فروش مأیوس‌ کننده آثاری با حمایت های ویژه از بیلبورد تا تبلیغات در شبکه های خارجی هستیم.

به گزارش تحریرنو ؛ بعد از سه هفته اکران کمدی «هزارپا» توانست در صدر آمار فروش جای گیرد، این فیلم یک گام تا ۱۴میلیاردی شدن فاصله دارد و با توجه به ادامه اکرانش در هفته های آینده به زودی رکورد فروش ۱۵میلیاردی «مصادره» را هم خواهد زد.

انیمیشن «فیلشاه» در حالی آخرین روزهای اکران خود را میگذراند که از ۸ میلیارد فروش عبور کرده و کمدی «خجالت نکش» هم رقم فروش ۴٫۵ میلیارد را رد کرده است، «عصبانی نیستم» به فروش ۳ میلیارد و ۷۰۰میلیونی رسیده و کمدی «دشمن زن» که سینماهای شهرداری را هم در اختیار ندارد به نزدیکی ۳٫۵میلیارد فروش رسیده است.

فروش «چهارراه استانبول» به ۳میلیارد و ۳۵۰میلیون رسیده و «دلم میخواد» بعد از شش هفته نمایش به زحمت از ۱٫۵ میلیارد عبور کرده که رقمی نامیدکننده است.

فروش فیلم عروسکی «خاله قورباغه» هم علیرغم داشتن بیش از صد سالن و پخش تیزرهایش از جم و به دنبال تبلیغ در رسانه ملی و همچنین تخصیص کلی استند شهری بعد از یک ماه تازه از یک میلیارد رد شده که برای تهیه کننده آن که مدعی سینمای کودک است مأیوس کننده است. یک دلیل این فروش پایین برای فیلمی که پخش کننده ای قدرتمند به نام حوزه را هم دارد طراحی ضعیف عروسک های فیلم و کیفیت تصویرسازی بدوی و دهه شصتی فیلم است که باعث میشود مخاطب کودک روزگار نو نتواند با فیلم ارتباط گیرد!

در رده پایانی فیلمهای تازه اکران شده کمدی «کاتیوشا» فروش ناامید کننده ای داشته و در دو روز فقط توانسته ۱۲۰میلیون بفروشد و «من دیوانه نیستم» به تهیه کنندگی مرتضی شایسته که رکورددار شکست فیلمهاست در همین مدت فقط ۴۰میلیون فروش داشته است!

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ به شرح زیر است:
(تمامی ارقام به تومان است)

هزارپا ۱۳میلیارد و ۸۵۰میلیون(۲۳روز)
تکزاس ۱۳ میلیارد و ۷۰۰میلیون(۱۰۰روز)
فیلشاه ۸میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۱۳۵ روز)
خجالت نکش ۴میلیارد و ۶۰۰میلیون(۸۶ روز)
عصبانی نیستم۳میلیارد و ۷۰۰میلیون(۸۶ روز)
دشمن زن ۳میلیارد و ۳۸۰ میلیون(۴۴ روز)
چهارراه استانبول ۳میلیارد و ۳۵۰میلیون(۸۶ روز)
دلم میخواد ۱میلیارد و ۵۸۰ میلیون(۴۴ روز)
دارکوب ۱میلیارد و ۳۰۰میلیون(۳۰ روز)
به وقت خماری ۱میلیارد و ۶۵ میلیون(۳۰ روز)
خاله قورباغه ۱میلیارد و ۵۶میلیون(۳۰ روز)
در وجه حامل ۱۸۲ میلیون(۴۴ روز)
شماره ۱۷سهیلا ۱۳۵ میلیون(۳۷ روز)
کاتیوشا ۱۲۰میلیون(۲روز)
مرداد ۹۵میلیون (۳۰ روز)
من دیوانه نیستم۴۰میلیون(۲روز)
کد مطلب: 16354