برای حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر؛
بازی محمدعلی باشه‌آهنگر در فیلم خودش
اولین عکس‌های فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه‌آهنگر و تهیه‌کنندگی حامد حسینی منتشر شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
 
بازی محمدعلی باشه‌آهنگر در فیلم خودش
 
اولین عکس‌های فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه‌آهنگر و تهیه‌کنندگی حامد حسینی منتشر شد.

به گزارش تحریرنو ؛ «سرو زیر آب» برای اولین‌بار در سی‌وششمین جشنواره ملی فیلم فجر نمایش داده می‌شود و این‌ روزها آخرین مراحل فنی را پشت‌ سر می‌گذارد. همچنین حسین علیزاده نیز مشغول ساخت موسیقی این فیلم است، این دومین همکاری علیزاده با باشه آهنگر پس از فیلم «ملکه» خواهد بود. صداگذاری «سرو زیر آب» هم توسط امیرحسین قاسمی انجام می‌شود.

مقدمات تصویربرداری بخش هوایی فیلم انجام شده و گروه در انتظار فصل مناسب برای تصویربرداری پلان‌های باقی‌ مانده این فیلم است که به لحاظ بصری به فصل مناسب نیاز دارد.

بابک حمیدیان ،مسعود رایگان ،رضا بهبودی ،مینا ساداتی ،همایون ارشادی ،مهتاب نصیر پور ،هومن برق نورد ،ستاره اسکندری ،شهرام حقیقت دوست، حسین باشه آهنگر ،فرخ نعمتی، هادی قمیشی ،سیاوش چراغی پور ،حسن نجاریان ،حسین فلاح ،امیر دلفانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه داستان «سرو زیر آب» که فیلمنامه آن توسط محمد علی باشه آهنگر و حامد باشه آهنگر نوشته شده، آمده است: راز جهانبخش کرامت فاش می‌شود؟ این راز خواب چیستا، ماهرو، گودرز، بهرام، جهانگیر و سرگرد پوشیاس را آشفته خواهد کرد. جهانبخش برای اثبات بی گناهیش و بازگشت آرامش سفربلندی را آغاز می کند؛ سفری که پایانش زندگی بسیاری از آنها را تغییر می دهد.
کد مطلب: 14392