با "لوکسژن" متفاوت و مهیج برانید!
شرکت آرمان موتور کویر به عنوان نماینده رسمی شرکت لوکسژن تایوان امروز برای دومین روز متوالی، در پیست اتومبیل رانی مجموعه آزادی با حضور خبرنگاران رسانه های جمعی برگزار شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
 
با "لوکسژن" متفاوت و مهیج برانید!
 
شرکت آرمان موتور کویر به عنوان نماینده رسمی شرکت لوکسژن تایوان امروز برای دومین روز متوالی، در پیست اتومبیل رانی مجموعه آزادی با حضور خبرنگاران رسانه های جمعی برگزار شد.

به گزارش تحریرنو ؛ عقیل مصطفایی مدیر بازاریابی و فروش شرکت آرمان موتور کویر در۱۶ و ۱۷ اسفند ماه سال جاری، برای اولین بار در ایران امکان تست درایو محصولات برند لوکسژن تایوان را برای عموم مردم فراهم کرد.

وی در راستای برنامه های استراتژیک بازاریابی و به جهت وجود ضرورت بالا بردن سطح آگاهی جامعه ی هدف و رسانه های محترم از کیفیت فنی و تکنولوژی محصولات لوکسژن و پس از حضور موفق در نمایشگاههای خودرو تهران، اصفهان و بوشهر گفت: مصمم بودیم تا در زمانی مساعد و مناسب امکان تست درایو محصولات لاکچری لوکسژن را در یک فضای کاملا تخصصی مثل پیست اتومبیلرانی استادیم آزادی فراهم نمائیم و خوشبختانه دیروز و امروز (۱۶ و ۱۷ اسفندماه سال ۱۳۹۶) تست درایو خودروها با حضور چند تن از هنرمندان مشهور سینما و خبرنگاران حرفه ای رسانه های معتبر کشور، در پیست اتومبیل رانی ورزشگاه آزادی تهران در دو سطح عمومی و تخصصی برگزار شد.

مصطفایی افزود: این امکان در سطح عمومی برای کلیه ی علاقه مندانی که در وب سایت رسمی شرکت آرمان موتور کویر، تحت عنوان" لوکسژن ایران" قبلا ثبت نام کرده بودند، میسر شد.

وی خاطرنشان کرد که تمامی خودروهای حال حاضر لوکسژن شامل سری S۳ EV و S۳،S۵،U۵،U۶،U۷،M۷MPV در اختیار مهمانان قرار گرفت.

مدیر بازاریابی و فروش لوکسژن گفت: مفتخریم در جریان این برنامه بصورت محدود امکان تست درایو خانوادگی را نیز برای عزیزان شرکت کننده فراهم نمودیم.

شایان ذکر است شركت آرمان موتور كوير با توجه به اينكه عموما خودروهاي وارداتي با معضل باك خالي و نداشتن سوخت در هنگام تحويل مواجه هستند، در حاشيه اولين مراسم تست درايو خودروهاي لوكسژن با استارت آپ پيدو وارد قرارداد گرديد تا به منظور رفاه حال مشتريان خودروها را با باك پر تحويل نمايد.

ضمنا طي اين قرارداد استارت آپ پيدو به مشتريان لوكسژن خدمات ويژه و خاصي ارائه خواهد داد.
کد مطلب: 15210