مدیرعامل بانک صادرات ایران؛
همت والای مردم قزوین شایسته خدمات بیشتر بانک صادرات ایران است
مدیرعامل بانک صادرات ایران در سفری به استان قزوین، ضمن بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، در جمع کارکنان بانک مهم‌ترین اهداف و برنامه سال ٩٧ را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
 
همت والای مردم قزوین شایسته خدمات بیشتر بانک صادرات ایران است
 
مدیرعامل بانک صادرات ایران در سفری به استان قزوین، ضمن بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، در جمع کارکنان بانک مهم‌ترین اهداف و برنامه سال ٩٧ را تشریح کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ حجت‌اله صیدی بانک صادرات ایران به اتفاق اعضای هیات‌مدیره و معاونان طی سفری به استان قزوین روند فعالیت همکاران بانک را بررسی کرد و با حضور در جمع آنها اهداف و برنامه‌های مورد نظر را مورد تاکید قرار داد.

وی همچنین در این سفر از پروژه‌های متعدد ارائه شده در مرکز نوآوری و فناوری سینتک دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دیدن کرد.

صیدی در جمع همکاران استان قزوین، ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی و قدمت زیرساخت‌های با اهمیت علوم انسانی مردم این شهر را متذکر شد و بر تقویت همکاری کارکنان بانک برای دستیابی به افق‌های درخشان‌تر در تجهیز منابع و بهبود نسبت‌های مالی بانک تاکید کرد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: شهر قزوین از یک سو پایتخت خوشنویسی و شهر میرعماد حسنی (عمادالکتاب) است که شهرتی جهانی دارد و از یک سو شاهراه ترانزیت کالا، منشا و معدن تجارت و قطب صنعت در کشور است و از این رو بانک صادرات ایران باید خدمات گسترده‌تری به مشتریان این شهر و کل استان قزوین ارائه بدهد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان اینکه پتانسیل شهرک‌های صنعتی در استان قزوین، منبع بزرگی برای خدمت رسانی به مشتریان بزرگ، تولید کنندگان و کارآفرینان است، افزود: رسیدن به منابع مالی ٤٠ هزارمیلیارد ریالی در شعب بانک صادرات قزوین باید با همت بالای کارکنان بانک محقق شود.

وی در عین حال خواستار اتخاذ تدابیری برای کاهش میزان مطالبات شد.

کاهش بهای تمام شده پول و بالا بردن نرخ موثر تسهیلات، از دیگر تاکیدات مدیرعامل بانک صادرات ایران در میان جمع همکاران بانک بود.

همچنین وی در ادامه سخنان خود از اعلام آمادگی مدیران ارشد بانک برای برگزاری نشست های ویژه برای حل مشکلات مالی و بدهی‌های مشتریان بانک خبر داد.

صیدی در جریان این سفر ضمن قرائت فاتحه بر مزار شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در جمع دانشجویان مرکز نوآوری و فناوری سینتک این دانشگاه نیز حاضر شد و گفت: از موسی‌خانی رییس دانشگاه قزوین و افرادی که تک به تک پروژه‌ها را ارائه کرده‌اند، تشکر می‌کنم. حضور در اینجا باعث می‌شود حس خوبی به انسان دست بدهد و پیشرفت‌ها و تلاش‌های این عزیزان مایه فخر و مباهات کشورمان است.

وی افزود: بانک صادرات ایران نیز از ابتدا بانک نوآوری بوده و به همین جهت مایه افتخار ماست که با تسهیلات و حمایت مالی بتوانیم در این راستا کمکی کنیم و امیدوارم این جلسه فتح بابی باشد برای برگزاری جلسات تخصصی‌تر و همکاری تنگاتنگ تا فرصت خدمت‌رسانی بیشتر به کشور فراهم آید و بی‌نیازتر از همیشه نسبت به کشورهای دیگر به مسیر خود ادامه دهیم.

در این بازدید موسی‌خانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز گفت: ٤٨ شرکت در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین فعال هستند که در راستای حمایت از دانش داخلی هم سطح با تکنولوژی‌های کشورهای خارجی فعالیت می‌کنند.

وی با تقدیر از مدیرعامل بانک صادرات افزود: با نگاه جدیدی که مدیرعامل بانک صادرات ایران و هیات همراه دارند، امیدواریم بتوانیم از حمایت‌های وی از دانشگاه همچون گذشته استفاده کنیم.

در این بازدید پروژه‌های مختلفی توسط دانشجویان و محبان این دانشگاه در مرکز نوآوری و فناوری‌های سینتک آن ارائه شد که عبارت بودند از: پروژه و سرویس کارجو (سرویس بومی کاریابی فارغ‌التحصیلان)، پروژه کاهو (سرویس امتیازدهی به محصولات بازار، معرفی کالاهایی با امتیاز بیشتر و کیفیت بهتر)، پروژه شرکت اوربی ORBI (کنترل یک ربات با موبایل)، پروژه بتن با قابلیت رویش گیاه (گروه رویش بتن) و پروژه طرح هاوین ٣ (خودرو خورشیدی).

در پروژه هاوین ١ با سرمایه‌گذاری مستقیم بانک صادرات ایران، خودرو خورشیدی هاوین توسط دانشجویان و محققان این دانشگاه طراحی و ساخته شده که در مسابقات بین‌المللی نیز موفق به کسب مقام‌هایی شده است.
کد مطلب: 16020