با موضوع مواد مخدر در دبیرستان‌ها؛
سریال «سلام آقای مدیر» از مهرماه روی آنتن شبکه دو می‌رود
کارگردان سریال «سلام آقای مدیر» از مراحل پایانی تدوین این سریال برای پخش از شبکه دو سیما خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
 
سریال «سلام آقای مدیر» از مهرماه روی آنتن شبکه دو می‌رود
 
کارگردان سریال «سلام آقای مدیر» از مراحل پایانی تدوین این سریال برای پخش از شبکه دو سیما خبر داد.

به گزارش تحریرنو ؛ علیرضا توانا کارگردان سریال «سلام آقای مدیر» درباره این مجموعه که برای شبکه دو آماده می‌شود گفت: تصویربرداری «سلام آقای مدیر» اسفندماه سال گذشته به پایان رسید و ما حدود ۶ ماه درگیر تولید این مجموعه بودیم.

وی ادامه داد: همزمان با تولید، تدوین کار نیز انجام می‌شد و این روزها هم مشغول صداگذاری و تدوین نهایی کار هستیم.

توانا درباره پخش این مجموعه نیز اظهار کرد: سریال «سلام آقای مدیر» مجموعه‌ای است که به دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها می‌پردازد بنابراین می‌تواند در مهر ماه پخش شود.

وی درباره ویژگی‌های این مجموعه و جذابیت آن برای قشر نوجوان عنوان کرد: از ویژگی‌های این سریال این است که ۶ روز اول کاری یک مدیر مدرسه را طی ۳۰ قسمت می‌بینیم و در هر قسمت آنقدر اتفاقات مهیج و جذاب رخ می‌دهد که سریال را به اثری پرحادثه تبدیل کرده است.

کارگردان «سلام آقای مدیر» پرداختن به معضل مواد مخدر در دبیرستان‌ها را یکی از محورهای قصه عنوان کرد و گفت: نوجوان اهل ریسک‌پذیری و هیجان است و نمی‌داند جزیی‌ترین مسائل چه حجم فاجعه‌آمیزی از عواقب را برایش رقم می‌زند.

وی در پایان به حضور بازیگران مختلف در این سریال اشاره و اظهار کرد: روزبه حصاری نقش اول این سریال یعنی امیرعلی صدرا را بازی می‌کند که مدیر یک مدرسه است و بازیگران متعددی که در کنار او به ایفای نقش می‌پردازند.

کاظم بلوچی، داریوش فرهنگ، ایوب آقاخانی، فریبا جدیکار از دیگر بازیگران این سریال هستند که برای شبکه دو ساخته می‌شود.
کد مطلب: 18820