با معرفی برندگان؛
برگزاری پنجمین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین
برندگان پنجمین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین معرفی شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
 
برگزاری پنجمین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین
 
برندگان پنجمین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین معرفی شدند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، پنجمین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین (بهار۹۶) برگزار شد.

در این جشنواره کلیه دارندگان کارت‌های هدیه این بانک با حداقل مانده ۲۵۰هزار ریال در قرعه‌کشی شرکت داده شدند و جوایز ارزنده‌ای از جمله یک دستگاه خودرو پژو پارس، ۱۲ کمک هزینه خرید دستگاه آیپد (۲۰ میلیون ریالی) و ۵۰ کارت هدیه (۵ میلیون ریالی) به برندگان تعلق یافت.

جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به صورت فصلی برگزار می‌شود و به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال از مانده کارت هدیه در هر روز، یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه در نظر گرفته می‌شود.

برندگان هر دوره قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان فصل بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام کنند.

دارندگان این کارت‌ها برای آگاهی از شرایط قرعه‌کشی و اطلاع از برندگان هر دوره از جشنواره می‌توانند به این آدرس اینترنتی و یا بخش جشنواره کارت هدیه در تارگاه اصلی بانک مراجعه کرده و با ثبت شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه در قسمت محاسبه امتیاز این سایت، در صورت برنده بودن، نوع جایزه و در غیر این صورت، امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر را مشاهده کنند.

همچنین ثبت‌نام دارندگان کارت‌های هدیه به منظور امکان برقراری تماس از سوی بانک اقتصادنوین (مرکز ارتباطات نوین) در سامانه می کارت ضروری است.
کد مطلب: 13005