خبر خوش رئیس پلیس راهور برای ترخیص خودروهای توقیفی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که خودروهایی که به دلیل ارتکاب تخلفات رانندگی توقیف شده‌اند با پرداخت جریمه از پارکینگ ترخیص خواهند شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰
 
خبر خوش رئیس پلیس راهور برای ترخیص خودروهای توقیفی
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که خودروهایی که به دلیل ارتکاب تخلفات رانندگی توقیف شده‌اند با پرداخت جریمه از پارکینگ ترخیص خواهند شد.

به گزارش تحریرنو از پایگاه خبری پلیس، سردار سیدکمال هادیانفر در حاشیه برگزاری رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز ۹۸ با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا برای پنجشنبه آخر سال، اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم هر ساله در پنجشنبه آخرسال به مزار درگذشتگان خود مراجعه می کنند بنابراین تمهیدات ترافیکی لازم در این راستا اندیشیده شده است.

وی افزود: از مردم عزیز انتظار می رود، در این ایام به مقررات راهنمایی و رانندگی، دستورات و هشدارهای پلیس توجه کرده و حتما بین خطوط رانندگی کنند تا شاهد ترافیکی روان به ویژه در مسیرهای منتهی به آرامستان‌ها باشیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: مطابق هماهنگی‌هایی صورت گرفته، رانندگان خودروهای دارای بالای یک میلیون تومان جریمه نیز می‌توانند از ۲۸ اسفند تا پایان ۱۷ فروردین به مراکز مربوطه مراجعه و خودرو را ترخیص کنند.

وی توضیح داد: در واقع برابر این تدبیر، مدت زمان توقیف شده چنین خودروهایی، بخشیده می‌شود و رانندگان می‌توانند با پرداخت جریمه خودروشان را ترخیص کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به آماده باش صد در صدی نیروهای پلیس برای خدمات‌دهی به مردم در ایام نوروز، عنوان کرد: همه اقدامات جهادی پلیس از جمله برگزاری چنین رزمایشی (رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز ۹۸) در راستای خدمات‌دهی مطلوب به مردم است و در این راستا ۳۵ هزار نیروی پلیس، ۱۰ میلیون همیار پلیس و بیش از ۸۰۰ هزار فرهنگ یار پلیس فعالیت می‌کنند.

سردار هادیانفر با اشاره به دیگر تدابیر پلیس راهنمایی و رانندگی برای خدمات‌دهی به مردم و تسهیل سفرها، عنوان کرد: به همکارانم توصیه کرده‌ام اعمال قانون حتما با رعایت ادب، اخلاق و نزاکت باشد، البته به شهروندان نیز توصیه می‌کنم همواره به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس توجه کافی داشته باشند تا شاهد سفری ایمن باشیم.

وی در ادامه خبر خوش دیگری به مردم داد و خاطرنشان کرد: مطابق هماهنگی با فرمانده نیروی انتظامی و موافقت ایشان، تمام خودروهایی که به علت تخلفات رانندگی توقیف شده‌اند از ۲۵ اسفندماه می‌توانند به پارکینگ‌ها مراجعه و ( با پرداخت جریمه) خودرو را ترخیص کنند؛ البته چنین تدابیری به منظور خدمات‌دهی به مردم صورت گرفته و امید است شهروندان نیز به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه بیشتری داشته باشند.
کد مطلب: 18127