مرکز مالی ایران با همکاری آکادمی" Iratach"برگزار می کنند؛
برگزاری اولین دوره آموزش آنلاین آزمون CFA
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
 
برگزاری اولین دوره آموزش آنلاین آزمون CFA
 
مرکز مالی ایران با همکاری آکادمی" Iratach" دوره آنلاین آمادگی آزمون تحلیل­گری حرفه ای مالی و سرمایه گذاری (CFA) را برگزار می‌کند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی مرکز مالی ایران ،این دوره آموزشی با هدف افزایش توانمندی و ارتقای سطح علمی کارشناسان و تحلیلگر‌ان بازارهای مالی کشور که دسترسی یا زمان کافی برای شرکت در دوره‌های حضوری را ندارند؛ طراحی و اجرا می شود.

برایان گوردون استاد دانشگاه کویینز کانادا و مدیر موسسه آموزشی exam success تدریس این دوره آموزشی را بر عهده دارد.

دوره آمادگی آزمون CFA با حضور مدرس مورد تایید "موسسه CFA" به صورت آنلاین به مدت ۴ ماه برگزار می­ شود و تمامی مطالب از طریق اینترنت در دسترس شرکت کنندگان قرار می­ گیرد.

همچنین در صورتی که شرکت کنندگانی که موفق به اخذ گواهینامه CFA نمی شوند می­ توانند برای یک دوره دیگر به رایگان از خدمات دوره آموزشی استفاده کنند.

گواهینامه CFA، استاندارد بین‌المللی تحلیلگری مالی با ارزشی برای مدیران و کارشناسان و تحلیلگران حوزه‌های مالی و سرمایه‌گذاری است. این مدرک معتبر صلاحیت بررسی و تحلیل بازار‌های مالی و سرمایه را به آنان می‌دهد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت­نام در این دوره آموزشی می‌توانند به آدرس www.ifc.ir (بخش آموزش) مراجعه کنند یا با شماره تماس ۶۶۷۲۴۳۴۳ تماس بگیرند.
کد مطلب: 6912