نصرالله مدقالچی مهمان برنامه ماه تمام شبکه دو می شود
یازدهمین برنامه "ماه تمام" در ۱۶ خرداد ماه میزبان نصرالله مدقالچی است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳
 
نصرالله مدقالچی مهمان برنامه ماه تمام شبکه دو می شود
 
یازدهمین برنامه "ماه تمام" در ۱۶ خرداد ماه میزبان نصرالله مدقالچی است.

به گزارش تحریرنو ؛ در بخش مهمانان این برنامه، یازدهمین برنامه ماه تمام میزبان محمود مقامی است که با فیلم آتش پنهان به کارگردانی حبیب‌الله کاوش در سال ۱۳۶۹ به عرصه سینمایی وارد شد. مقامی تاکنون در کارنامه کاری اش ایفای نقش در ۱۵ فیلم سینمایی، حدود ۱۲ فیلم تلویزیونی و سریال و ۴ تله فیلم مناسبتی را دارد.

این برنامه در بخش حضور "جاودانه ها" مهمان نصرالله مدقالچی از دوبلورهای پیشکسوت ، حجت الاسلام مهدی دهقان (کارشناس مذهبی) است که کارشناس بخش "همسفر" این برنامه هم هست. حجت الاسلام دهقان در بخش "همسفر" که در ۱۵ خرداد پخش شد، اشاره به مشارکت مردمی در زمینه کمکهای نقدی و غیرنقدی داشتند که در این برنامه به معرفی راههای مشارکت مردم با این برنامه اشاره خواهند کرد.

یک ساعت قبل از شروع برنامه از شبکه دو، ماه تمام در پارک ارم آغاز می‌شود که در آن برنامه های متنوعی همچون مسابقه و اجرای ترانه توسط خوانندگان و... برای حاضرین تا قبل از شروع آنتن زنده برگزار می‌شود.

برنامه "ماه تمام" کاری از گروه خانواده شبکه دو سیما و با مشارکت امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مجموعه تفریحی ورزشی ارم سبز است که در ماه مبارک رمضان، هر شب حوالی ساعت ۲۳:۱۵ به مدت ۷۵ دقیقه به تهیه کنندگی سهیل سلیمانی و مجری طرح امیر شرافتی مهمان مخاطبان عزیز خواهد بود. گلچینی از این برنامه هم روز بعد ساعت ۹ صبح پخش می‌شود.
کد مطلب: 11981