ارکستر ملی ایران با محمد اصفهانی کنسرت می دهد
محمد اصفهانی، خواننده نام آشنای موسیقی ایران، در دور تازه کنسرت های ارکستر ملی ایران، خواننده این ارکستر خواهد بود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
 
ارکستر ملی ایران با محمد اصفهانی کنسرت می دهد
 
محمد اصفهانی، خواننده نام آشنای موسیقی ایران، در دور تازه کنسرت های ارکستر ملی ایران، خواننده این ارکستر خواهد بود.

به گزارش تحریرنو ؛ فریدون شهبازیان رهبر ارکستر ملی ایران، با اعلام خبر خوانندگی محمد اصفهانی برای ارکستر ملی ایران، گفت: در کنسرت های پیش رو که ۳۱ فروردین و یکم اردیبهشت ماه در تالار وحدت اجرا می شود، شماری از تصنیف های آلبوم تنها ماندم، به آهنگسازی روانشاد استاد همایون خرّم و تنظیم کامبیز روشن روان با صدای محمد اصفهانی اجرا خواهد شد.

وی افزود: از جمله قطعه هایی که از این آلبوم اجرا خواهیم کرد، "تو ای پری کجایی" و "اوج آسمان" است. همچنین دو قطعه نیز از آلبوم "هفت سین" به آهنگسازی روشن روان و خوانندگی اصفهانی اجرا می شود.

رهبر ارکستر ملی ایران گفت: در کنار این ها، چند قطعه نیز از آثار بنده و چند آهنگ بی کلام نیز از ساخته های استاد حسین دهلوی اجرا می شود.

شهبازیان درباره برنامه های پیش روی ارکستر ملی ایران، گفت: به جز این دو شب کنسرت، ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه نیز ارکستر ملی دوباره با همراهی محمد اصفهانی روی صحنه می رود که در این کنسرت ها، قطعه های متفاوتی نسبت به دو کنسرت پیش رو، اجرا خواهد شد.

ارکستر ملی ایران از مهرماه سال گذشته که فریدون شهبازیان رهبری آن را بر عهده گرفت، چهار اجرا در تهران و یک اجرا در خرم آباد داشته که همه این اجراها با استقبال مخاطبان روبر شد. در همه پنج اجرای گذشته ارکستر ملی، علیرضا افتخاری خوانندگی ارکستر را بر عهده داشت.

کنسرت ارکستر ملی ایران به خوانندگی محمد اصفهانی، ۳۱ فروردین ساعت ۲۱:۳۰ و یکم اردیبهشت ساعت ۱۸ در تالار وحدت برگزار می شود.
کد مطلب: 11224