نوازنده اجراهای لطفی و مشکاتیان در کنسرت سالار عقیلی
کنسرت سالار عقیلی با ارکستر بین المللی وین با نوازندگی انوشیروان محسنی در استکهلم برگزار می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
 
نوازنده اجراهای لطفی و مشکاتیان در کنسرت سالار عقیلی
 
کنسرت سالار عقیلی با ارکستر بین المللی وین با نوازندگی انوشیروان محسنی در استکهلم برگزار می شود.

به گزارش تحریرنو ؛ دور جدید کنسرت های اروپایی سالار عقیلی بزودی آغاز می شود و در این کنسرت که با همکاری ارکستر بین المللی وین در شهر استکهلم برگزار می شود نوازندگان و اعضای شناخته شده ای در کنار سالار عقیلی هنرنمایی می کنند.

در این کنسرت همچنین از انوشیروان محسنی بازیگر ایرانی برنده جوایز داخلی و بین المللی و موسیقیدان برای نوازندگی تنبک دعوت شده است.

انوشیروان محسنی پیش از این سابقه همکاری با محمدرضا لطفی و پرویز مشکاتیان در مقام نوازنده در اجرای کنسرت هایشان داشته است.

در کنسرت استکهلم هنرمندان ایرانی چون حریر شریعت زاده همسر سالار عقیلی به عنوان نوازنده پیانو، انوشیروان محسنی بازیگر، موسیقیدان و قهرمان چهار دوره تای بوکس اروپا به عنوان نوازنده تنبک، نریمان حجت به عنوان نوازنده تار، افشین خائف به عنوان رهبر ارکستر و آیین گندمی به عنوان تکنواز ویلن و مدیر هنری ارکستر، سالار عقیلی را همراهی می کنند.

کنسرت سالار عقیلی و ارکستر بین المللی وین روز شنبه ۴ می ۲۰۱۹ برابر با ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ساعت ۱۹:۰۰ در اینتیمان تئاتر شهر استکهلم برگزار می شود.

همچنین بخشی از عواید این کنسرت به نفع هموطنان عزیز آسیب دیده در حادثه سیل اخیر اهداء خواهد شد.

لازم به ذکر است کنسرت بعدی این گروه در ادامه دور کنسرت هایشان روز یکشنبه ۱۲ می ۲۰۱۹ برابر با ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ در شهر وین برگزار می شود.
کد مطلب: 18380