آغاز پیش تولید «تیغ و ترمه» در سکوت خبری
فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد و بزودی مقابل دوربین می رود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
 
آغاز پیش تولید «تیغ و ترمه» در سکوت خبری
 
فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد و بزودی مقابل دوربین می رود.

به گزارش تحریرنو ؛ پیش تولید فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» به تهیه کنندگی علی قائم مقامی و نویسندگی و کارگردانی کیومرث پوراحمد به تازگی در سکوت خبری آغاز شده است. براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، فیلمبرداری این فیلم با انتخاب کامل عوامل پشت دوربین و گروه بازیگران بزودی در تهران آغاز خواهد شد. برخی از لوکیشن های فیلم نیز تاکنون انتخاب شده است.

پژمان بازغی و هومن برق نورد بازیگرانی هستند که به تازگی حضورشان در این فیلم سینمایی قطعی شده است، با قطعی شدن حضور بازغی و برق نورد، گروه این روزها مشغول مذاکره با سایر بازیگران پروژه هستند.
این فیلم اولین تجربه همکاری بازغی و برق نورد با کیومرث پوراحمد محسوب می شود، «تیغ و ترمه» با مضمونی حادثه ای و اجتماعی قرار است برای حضور در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر آماده نمایش شود.

فیلمنامه این فیلم سینمایی در زمان دریافت پروانه ساخت با اصلاحاتی مواجه شد که در نهایت سازندگان با رفع آنها موفق به دریافت پروانه ساخت شدند.

از میان عوامل پشت دوربین «تیغ و ترمه» نیز تاکنون حضور علیرضا زرین دست به عنوان مدیر فیلمبرداری و مهران ملکوتی به عنوان مدیر صدابرداری قطعی شده است.

آخرین ساخته کیومرث پوراحمد «کفش هایم کو؟» نام دارد که در سال ۹۴ با بازی رضا کیانیان، رویا نونهالی، مینا وحید و مجید مظفری در سینماها به نمایش درآمد. این کارگردان همچنین در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «اتوبوس شب»، «شب یلدا»، «خواهران غریب»، «به خاطر هانیه» و «شکار خاموش» را نیز دارد.
کد مطلب: 16671