مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده بیمه "ما" برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده بیمه "ما"با حضور ۷۳.۷درصد سهامداران و اعضا هیات مدیره برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۶
 
مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده بیمه "ما" برگزار شد
 
مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده بیمه "ما"با حضور ۷۳.۷درصد سهامداران و اعضا هیات مدیره برگزار شد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی بیمه "ما"، مجمع عمومی این شرکت با حضور روستا عضو هیات مدیره بانک ملت و منوچهرکبیری، علیرضا هادی و مجید بنویدی سایر اعضای هیات مدیره بیمه "ما"برگزار و ۱۷۰ ریال سود برای هر سهم میان سهامداران تقسیم شد.

بر اساس این گزارش مجمع عادی به ریاست حجت بهاری فر عضو هیات مدیره و مقیم زاده از گروه مالی ملت، غنی از توسعه مالی آیندگان،رسولی نماینده سازمان بورس، قزلباش نماینده بیمه مرکزی،شیرازی حسابرس و بازرس قانونی،وحید وثوق مدیرمالی و مهندس مجید صفدری مدیرعامل شرکت برگزار شد.

لازم به ذکر است مقیم زاده رییس مجمع فوق العاده و جلالیان نماینده بیمه مرکزی بودند.

در ابتدا حجت بهاری فر رئیس مجمع، ضمن خیر مقدم به سهامداران عزیز و شرح مختصری از فعالیت های زیربنایی و اساسی بیمه "ما" در سال ۹۵ افزود : برنامه های راهبردی شرکت در مسیر رشد وتعالی در حرکت است و به سمت توسعه پایدار سوق پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از کارهای مهم سال ۱۳۹۵ شرکت بیمه "ما" تدوین سند استراتژیک شرکت بوده که بیانگر داشتن برنامه مشخص و مدونی برای فعالیت‌های شرکت می باشد.

در ادامه مهندس مجید صفدری به عنوان منشی به شرح گزارشی از عملکرد و دستاوردهای شرکت در سال ۱۳۹۵ پرداخت و ضمن بیان خلاصه ای از اطلاعات مالی شرکت افزایش ۱۵ درصدی سود خالص شرکت نسبت به سال گذشته را اعلام نمود.

مهندس صفدری در خصوص فعالیت‌های انجام شده در سال ۱۳۹۵ به اصلاح فرایندهای سود و پرداخت خسارت، بازنگری آیین نامه‌های حدود اختیارات شعب سراسر کشور، حضور فعال مدیریت های فنی در عرصه‌های بازاریابی، اختصاص ۳۶ درصد از پرتفوی شرکت به بیمه‌های زندگی، طراحی اوراق پوشش‌های اضافی و اجرای دقیق الزامات و آئین نامه‌های بیمه مرکزی اشاره کرد.

در ادامه گزارش عملکرد مالی سال ۹۵ توسط وحید وثوق مدیرمالی بیمه "ما" قرائت شد.

همچنین صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۵ بیمه "ما" مورد بررسی قرار گرفت وگزارش بازرسی شرکت در جمع سهامداران خوانده شد و درنهایت،مجمع صورت های مالی را مورد تصویب قرارداد.

طبق صورت های مالی ارائه شده در مجمع جمع درآمدهای شرکت مبلغ ۳ هزار و ۷۲۲ میلیارد ریال بوده که نسبت به این مبلغ در سال مالی ۹۴ با رشد ۳۶ درصدی همراه بود و سود خالص شرکت ۳۵۰ میلیارد ریال اعلام شد که نسبت به سال مالی ماقبل ۱۵ درصد افزایش یافت.

همچنین سود پایه هر سهم که در سال مالی ۹۴ مبلغ ۳۰۴ ریال بود، در سال مالی ۹۵ به مبلغ ۳۵۰ ریال رسید و در نهایت طبق تصویب مجمع تقسیم سود ۱۷۰ ریالی رای آورد.
کد مطلب: 12035