مدیر فروش شرکت مدیران خودرو؛
محصول جدید SUV شرکت مدیران اواخر سال ۹۶ وارد بازار می شود
مدیر فروش شرکت مدیران خودرو اظهار داشت : خودرو کراس اوور شهری X۲۲ از محصولات جدید و جوان پسند شرکت مدیران خودرو است که ثبت نام آن از حدود یک ماه و نیم قبل آغاز و اولین سری از پیش فروش اولیه این خودرو تحویل مشتریان شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱
 
محصول جدید SUV شرکت مدیران اواخر سال ۹۶ وارد بازار می شود
 
مدیر فروش شرکت مدیران خودرو اظهار داشت : خودرو کراس اوور شهری X۲۲ از محصولات جدید و جوان پسند شرکت مدیران خودرو است که ثبت نام آن از حدود یک ماه و نیم قبل آغاز و اولین سری از پیش فروش اولیه این خودرو تحویل مشتریان شد.

به گزارش تحریرنو، اکبری اظهار داشت : شرکت مدیران خودرو تمام تلاش خود را بکار گرفت تا در تحویل این خودروها به وعده خود به درستی عمل نماید و به موقع خودروهای پیش فروش اسفند ماه را تحویل مشتریان نماید.

وی گفت : امید است با شتاب و سرعتی که در این روند تحویل این خودروها داشته ایم هیچ کدام از مشتریان ما باقی نماندند که محصول مورد نظرشان را تحویل نگرفته باشند.

وی افزود : امیدوارم با پیش فروش خیلی خوبی که این محصول در ماههای آتی نیز داشته و همچنان نیز ادامه دارد به زودی در تمام شهرهای در کشور شاهد حضور این محصول زیبا باشیم و برند مدیران خودرو را هر چه بهتر در سطح جامعه معرفی نماییم.

مدیر فروش مدیران خودرو گفت : تاکنون نزدیک به ۲۰۰ دستگاه از این محصول تحویل مشتریان شده است و تلاش می شود تمامی پیش ثبت نام های اسفند ماه این محصول تا پایان سال تحویل مشتریان شود.

اکبری در ادامه از عرضه محصول جدید این شرکت در اواخر سال آینده خبر داد و گفت : شرکت مدیران خودرو تلاش دارد تا به منظور حفظ حضور پرقدرت خودرو در بازار ایران در سال آینده نیز یک مدل SUV به نام X۵۵ را اواخر سال ۹۶ به بازار عرضه نماید تا هر چه بیشتر رقابت پذیری خود را در بازار ایران حفظ نماید.

وی تصریح کرد : البته در برند چری نیز خودرو تیگو۷ نیز که در نمایشگاه خودرو امسال نیز به نمایش گذاشته شد در تیرماه به بازار عرضه خواهد شد.

X۲۲ خودرویی متفاوت در رنج محصولات هم رده در بازار

در مراسم تحویل اولین سری از محصول جدید X۲۲ یکی از مشتریان در گفتگویی ضمن اشاره به نحوه آشنایی وی نسبت به محصولات مدیران خودرو گفت : تا پیش از اینکه اقدام به پیش خرید محصول X۲۲ نمایم در مورد خودرو X۳۳ تحقیقات زیادی را داشتم و زمانی که ثبت نام این خودرو آغاز شد مطمئن بودم که تمامی ایرادهای احتمالی خودرو قبلی در این محصول برطرف شده است از این رو با اشتیاق تمام نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کردم.

رامین جعفر نژاد با ابراز رضایت نسبت به زمان تحویل این خودرو و تعهد شرکت در قبال مشتریان گفت : بر اساس اطلاعاتی که پس از تحقیقات کسب کردم این خودرو در محصولات هم رده خود، محصول کاملی است و آپشن های خوبی را دارد و به نظر می رسد محصولات هم رده این خودرو دارای چنین آپشن هایی نباشد.

وی در خصوص نحوه آشنایی با این محصول گفت : به جهت رضایت دوستانم از محصولات مدیران خودرو و معرفی آنها ، اقدام به خرید این محصول نمودم.به نظرم باید خودرو خوبی باشد البته پس از استفاده از آن بهتر می توان در خصوص این محصول نظر قطعی را ارائه کرد.

معرفی خوب و عرضه موفق X۲۲ در انتخابم نقش داشت

در ادامه یکی دیگر از مشتریان محصول X۲۲ بیان کرد، معرفی خوب و عرضه موفق و همزمان این محصول در چند کشور را دلیل اصلی انتخاب این خودرو عنوان کرد و گفت : مکانی که این خودرو برای اولین بار به مشتریان معرفی گردید در معرفی خوب این محصول نقش موثر اشت.

حامد وهابی گفت : البته بررسی این خودرو و نتایج تست هایی که این خودرو در کشورهایی جون پرو و برزیل داشت نیز موجب انتخاب من برای این محصول گردید.

این مشتری محصول X۲۲ شرکت مدیران خودرو ، با اشاره به سبک جوان پسند این خودرو گفت : با توجه به طراحی داخلی این خودرو ،نشستن پشت فرمان این خودرو حس جوانی را به مشتری منتقل می کند.

وی در خصوص نحوه آشنایی با این محصول گفت : از طریق سایت و مراجعه به نمایندگی با این محصول آشنا شدم در مجموع می توان گفت که هم به لحاظ طراحی درونی و هم نمای بیرونی خودروی به روزی و جوان پسندی است.

وی همچنین از تحویل زودتر از موعد و تعهد شرکت مدیران خودرو و احترام به مشتریان ابراز رضایت و قدردانی نمود.
کد مطلب: 10992