با آغاز نزول بارش های پاییزی صورت گرفت؛
اجرای اقدامات پیشگیرانه برای کاهش مشکل آبگرفتگی در سطح معابر منطقه ۱۰
معاون فنی و عمران منطقه ۱۰ از اجرای اقدامات اصلاحی برای پیشگیری از بروز احتمالی مشکل آبگرفتگی در سطح معابر منطقه ۱۰ خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸
 
اجرای اقدامات پیشگیرانه برای کاهش مشکل آبگرفتگی در سطح معابر منطقه ۱۰
 
معاون فنی و عمران منطقه ۱۰ از اجرای اقدامات اصلاحی برای پیشگیری از بروز احتمالی مشکل آبگرفتگی در سطح معابر منطقه ۱۰ خبر داد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، عباسعلی فراهی زاده ضمن اعلام این خبر گفت: با هدف افزایش سطح کمي و کيفي خدمات، تامين ایمنی، آسايش و جلب رضايت شهروندان اقدامات اصلاحی عمرانی نظیر اصلاح و ایجاد انهار فرعی برای پیشگیری از بروز آبگرفتگی احتمالی در سطح معابر منطقه ۱۰ در دست اجراست.

وی با اشاره به این که مدیران و کارشناسان منطقه با حضور در سطح معابر ضمن بررسی نواقص و مشکلات احتمالی، تمهیدات لازم را برای رفع مشکلات اتخاذ می کنند افزود: بارش نزولات آسمانی در این منطقه به دلیل بافت متراکم در معابر و خیابان‌ها مشکلاتی را در عبور و مرور شهری به وجود می‌آورد بدین منظور پیش بینی و رفع مشکلات فنی شبکه معابر و نیز رفع مشکل آب ماندگی در سطح معابر برای مقابله با اثرات احتمالی مخرب بارندگی با شروع فصل پاییز در دستور کار منطقه قرار گرفته و در دست اجراست.

وی با اشاره به رسیدگی ویژه به پیام های شهروندان در سامانه ۱۳۷ یادآور شد: مرمت و روکش خرابی آسفالت ها و بررسی پیام های مربوط به آبگرفتگی معابر در سنوات گذشته و ... از اقدامات پیشگیرانه ای است که در آستانه بارش های پاییزی در سطح منطقه صورت گرفته است.

در ادامه امیر رشیدی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه نیز با اشاره به عملکرد منطقه برای کاهش مشکلات آبگرفتکی از اجرای طرح لایروبی و پاکسازی انهار در دو بازه زمانی پانزده روزه خبر داد و گفت: در این طرح انهار، مسیل ها و کانال ها به صورت کامل لایروبی و پاکسازی می شود و نقاط آبگیر و حساس سال قبل نیز مورد بازنگری قرار خواهند گرفت.

وی افزود: همچنین در حین بارش نزولات آسمانی تمامی اکیپ های اجرایی با امکانات و تجهیزات و استقرار نیروی کارگری در نقاط حساس و آبگیر نسبت به رفع احتمالی آبگرفتگی اقدام می کنند.
کد مطلب: 16942