در راستای اجرای ویژه برنامه های شادستان ۹۸ صورت می گیرد؛
دورهمی بـزرگ سالمنـدان منطقـه"۱۰"
شهردار منطقه ۱۰ از برگزاری ویژه برنامه دورهمی سالمندان در راستای اجرای ویژه برنامه شادستان در بوستان شهید غنی پور خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
 
دورهمی بـزرگ سالمنـدان منطقـه"۱۰"
 
شهردار منطقه ۱۰ از برگزاری ویژه برنامه دورهمی سالمندان در راستای اجرای ویژه برنامه شادستان در بوستان شهید غنی پور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، حسین بحیرائی شهردار منطقه ۱۰ با اشاره به ضرورت بزرگداشت و تکریم سالمندان به عنوان شهروندان ارشد شهر و تقویت نقش کانون سالمندان گفت: با هدف هویت بخشی و بازآفرینی نقش سالمندان در جامعه، افزایش انگیزه و روحیه امید به زندگی و همچنین تکریم و تقدیر از مشارکت اجتماعی و فرهنگی سالمندان برنامه های مختلفی همزمان با اجرای برنامه های شادستان توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه تدارک دیده شده و اجرایی خواهد شد.

شهردار منطقه جلب مشارکت و استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های آنان در برنامه های اجتماعی و سلامت محور و حساس سازی جامعه نسبت به حقوق این عزیزان را از اهم موضوعات مورد توجه در برنامه ها برشمرد و افزود: در اين طرح مانند دوران قديم زمينه براي تعاملات مردم در كالبد بوستان هاي محلي احياء مي شود و با حضور سالمندان سطح منطقه برنامه هایی از قبیل ارائه خدمات سلامت محور، نمایشگاه یادگاری مادربزرگ و پدر بزرگ ها و دیگر برنامه های شاد و مفرح در دست اجرا می باشد.

وی هدف از اجرای این برنامه ها را ارتقاء سطح نشاط و مشارکت اجتماعی افراد این گروه سنی و معرفی توانمندی های آن ها در جامعه اعلام کرد و افزود: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه همواره با حمایت از سالمندان و ارائه خدمات به آن ها در کانون های سالمند سطح محلات، حمایت از این قشر را در دستور کار خود دارد و به منظور شادسازی و شادابی سالمندان با توجه به مهارت ها و توانایی های آن ها اقدام به ایجاد انگیزه، افزایش امید به زندگی در آن ها می نماید.

شایان ذکر است شهرداری منطقه ۱۰ از روز دوشنبه ۱۴ مردادماه سال جاری ساعت ۱۷ الی ۲۱ در بوستان شهید غنی پور واقع در خیابان قزوین بعد از دوراهی قپان خیابان بنکدار میزبان اقشار مختلف شهروندان می باشد.
کد مطلب: 19042