علی مويدی؛
مردم قدردان زحمات نيروی انتظامی هستند
قائم مقام دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از كاركنان مامور نيروی انتظامی در دبيرخانه ستاد با اهدای لوح تقدير كرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
 
مردم قدردان زحمات نيروی انتظامی هستند
 
قائم مقام دبيركل ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از كاركنان مامور نيروی انتظامی در دبيرخانه ستاد با اهدای لوح تقدير كرد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر، علی مويدی در جلسه‌ای كه به منظور تقدير از زحمات كاركنان مامور نيروی انتظامی در دبيرخانه ستاد برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات عزاداران حسینی در ماه محرم گفت: اميدوارم خداوند ما را بيشتر با فلسفه و پيام شهادت امام حسين (ع) و فرهنگ آزادگی، ایثار، شهادت‌طلبی و حقيقت‌جویی آشنا كند، ما شيعه امام حسين (ع) هستيم، لذا وقتی محبت و معرفتی نسبت به آن حضرت داريم، اعمال و رفتارمان نيز می بايست با فرهنگ عاشورایی همسو باشد.

وی با اشاره به فرارسيدن هفته نيروی انتظامی و تبريک اين ايام به كاركنان مامور نيروی انتظامی در دبيرخانه ستاد بيان داشت: این ایام فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ‌مردان جان بر کف ناجا، که بی‌تردید کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه‌ی آنان، زمینه‌ساز استقرار نظم و امنیت در كشور است.

قائم مقام دبيركل ستاد با بيان اينكه پليس، ماموريت‌های بسيار مهمی در كشور دارد كه همگی مهم و اثرگذار هستند، ادامه داد: من نيز سالها در لباس پليس به كشورم خدمت كرده‌ام و هميشه خودم را برابر همه مردم مسئول می دانستم، لذا اين ايام را به شما و همه كسانی كه در اين نيرو، افتخار خدمتگزاری داشته و دارند، تبريک عرض می كنم و اميدوارم همچنان در اين لباس مقدس به بهترين وجه خدمت كنيد.

وی در پايان اظهار داشت: پليس برای مردم مقبول است و مردم، قدردان زحمات نيروی انتظامی هستند، افتخار پلیس هم این است که خادم مردم در امنیت باشد.

همچنين در اين جلسه اسدالله هادی نژاد، معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل، سيد نجيب حسينی معاون امور اداری،‌ مالی و امور مجلس، جواد باقری مديركل حراست ستاد مبارزه با مواد مخدر از زحمات شبانه‌روزی كاركنان مامور ناجا در دبيرخانه ستاد تقدير و تشكر كردند و امنيت، نظم و آرامش كشور را مرهون تلاش خدمت‌گزاران نيروی انتظامی دانستند.

در پايان جلسه از زحمات كاركنان مامور نيروی انتظامی در دبيرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اهدای لوحی تقدير شد.
کد مطلب: 13387