با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در منطقه ۱۰؛
کلنگ احداث یادمان شهدای گمنام بوستان رضوان به زمین خورد
به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی، کلنگ احداث یادمان شهدای بوستان رضوان به زمین زده شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
 
کلنگ احداث یادمان شهدای گمنام بوستان رضوان به زمین خورد
 
به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی، کلنگ احداث یادمان شهدای بوستان رضوان به زمین زده شد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، طی مراسمی با حضور محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سهیلا صادق زاده شهردار منطقه ۱۰، سید نجم الدین محمدی مدیر عامل سازمان رفاه و خدمات و مشارکت های اجتماعی و جمعی از معاونین، مدیران و دبیران شورایاری و روحانیون و خانواده معزز شهدا کلنگ احداث یادمان شهدای گمنام بوستان رضوان به زمین خورد. در این مراسم ضمن غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای معزز دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس به مقام شهدا ادای احترام شد.

مرکز پرتو منطقه ۱۰ افتتاح شد

مرکز پرتو ویژه کودکان کار در منطقه ۱۰ پایتخت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، طی مراسمی با حضور محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سهیلا صادق زاده شهردار منطقه ۱۰، نجم الدین محمدی مدیرعامل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری مرکز پرتو منطقه ۱۰افتتاح شد.
در این مراسم ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز پرتو و گفت و گو با کودکان مددجو، مدیران شهری در جریان نحوه آموزش‌ها و مهارت آموزی به کودکان کار قرار گرفتند.

گفتنی است، "پرتو" از جمله مراکزی است که با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و مهارت آموزی به کودکان کار در مجموعه شهید غنی پور راه اندازی شده است.
کد مطلب: 17898