در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صورت می‌گیرد؛
عزم قاطع بانک شهر در ارائه به‌روزترین خدمات بانکی
بانک شهر در سومین حضور خود به عنوان بانک عامل در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با تمام توان و تجهیزات به ارائه خدمات بانکی به مراجعان می‌پردازد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
 
عزم قاطع بانک شهر در ارائه به‌روزترین خدمات بانکی
 
بانک شهر در سومین حضور خود به عنوان بانک عامل در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با تمام توان و تجهیزات به ارائه خدمات بانکی به مراجعان می‌پردازد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی بانک شهر، در آستانه افتتاح سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران، این بار نیز این بانک به عنوان بانک عامل در این نمایشگاه به ارائه خدمات بانکی می‌پردازد تا همانند دو سال گذشته بتواند رضایت حداکثری مراجعان را کسب کند.

در این نمایشگاه که امسال در مصلی تهران و با شعار «نه به کتاب نخواندن» برگزار می‌شود، بانک شهر با حضوری پررنگ سعی دارد تا بتواند مراجعان بزرگ‌ترین اتفاق فرهنگی کشور را از خود راضی نگاه دارد.

این بانک در سال‌های گذشته نیز با حضور در نمایشگاه شهر آفتاب برای نخستین بار با استقرار پیشرفته‌ترین تجهیزات بانکی موفق شد تا خدمات مورد نیاز مراجعان را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه دهد، به طوری که با نظرسنجی انجام شده، در سال نخست حضور، رضایت ۹۷ درصدی و در سال دوم، رضایت ۹۸.۲ درصدی مراجعان را کسب کرد.

امسال نیز که این نمایشگاه در مصلی تهران برگزار می‌شود، این بانک برنامه‌های گسترده‌ای برای توزیع دستگاه‌های کارتخوان، نصب خودپرداز، پیشخوان شهر نت، وب کیوسک، باجه سیار و بن‌کارت‌های خرید انجام داده است. به نحوی که باجه مرکزی بانک شهر در نمایشگاه با ۱۶ کانتر به ارائه خدمات پرداخته و ۴ هزار دستگاه کارتخوان این بانک نیز در اختیار ناشران و غرفه‌ها قرار می‌گیرد.

همچنین بیش از ۲۰ دستگاه خودپرداز سالنی، ۳۰ دستگاه وب کیوسک، ۵ دستگاه خودپرداز سیار، ۳ دستگاه پیشخوان سیار و ۶ باجه سیار نیز به صورت تمام وقت به اهالی فرهنگ و کتاب خدمات‌رسانی می‌کنند.

با اجرایی‌شدن طرح استفاده از کارت ملی هوشمند که با تعامل گسترده و همکاری خوب سازمان ثبت احوال و به همت جوانان نخبه بانک شهر برای اولین بار محقق شده، به طور حتم، امسال مخاطبان و نحوه خدمات‌رسانی به آنان تغییر کرده و تلاش است تا مشکلات این حوزه، کمتر از سال‌های گذشته باشد.

مراسم افتتاح سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همزمان با روز خجسته نیمه شعبان و تعطیلات پایان هفته، فرصتی است تا روزهای ابتدایی این نمایشگاه، شلوغ‌تر از سال‌های گذشته باشد و بانک شهر تلاش دارد تا با توانی مضاعف و با عزمی قاطع، بهترین خدمات را با مدرن‌ترین تجهیزات به مراجعان ارائه و در سال جاری نیز رضایت حداکثری آنان را کسب کند.
کد مطلب: 15694