با راه اندازی پویش دومیلیون کیلوگرم؛
شبکه یک مسابقه لیگ لاغری برگزار می‌کند
مسابقه تلویزیونی لیگ لاغری با نام "بهترشو"به زودی از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
 
شبکه یک مسابقه لیگ لاغری برگزار می‌کند
 
مسابقه تلویزیونی لیگ لاغری با نام "بهترشو"به زودی از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

به گزارش تحریرنو ؛ "بهتر شو" به تهیه‌کنندگی مولود فکور یکتا و با طرحی از شهرام مصباح کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که از ۲۰ فروردین سال آینده، به‌طور زنده پخش خواهد شد.

قرار است فصل اول این برنامه در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای و به صورت پخش چهار شب در هفته (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه) بین دو بخش خبری ساعت ۱۹ و ۲۱ پخش شود.

موضوع اصلی برنامه کاهش وزن است و هدف آن تغییر سبک زندگی افراد درکنار افزایش سطح آگاهی آن‌ها درباره چاقی یا اضافه وزن و بیماری‌های مرتبط است.

برای رسیدن به این هدف عالی و جذب بیشتر بینندگان، در این مسابقه، افراد مشهوری ازجمله بازیگران سینما و تلویزیون، خوانندگان، ورزشکاران و... به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

بدین منظور در هر قسمت به بررسی روش زندگی یکی از این افراد مشهور مانند نوع غذا خوردن، میزان فعالیت، نحوه خرید کردن وی و... مرور می‌شود.

همچنین این برنامه با دعوت از کارشناسان خبره در زمینه‌های تغذیه، روانشناسی، ورزش، سبک زندگی و پزشکان متخصص، در نظر دارد به دو مقوله علمی و سرگرمی برنامه به صورت هم زمان بپردازد.

از آنجا که چاقی و اضافه وزن مشکل بیش از ۵۰ درصد افراد جامعه است، مسابقه "بهتر شو" اپلیکیشنی طراحی کرده است که مخاطبان برنامه با نصب آن بر روی تلفن همراه خود، می‌توانند در مسابقه بزرگ لیگ لاغری بهترشو به‌صورت انفرادی، خانوادگی یا حتی با همکاران خود شرکت کنند و از جوایز متعدد آن بهره‌مند شوند.

این برنامه همچنین با راه‌اندازی پویشی به نام"پویش دومیلیون کیلوگرم" قصد دارد در طی مدت شش ماه با همکاری بینندگان، این وزن از افراد کشور را کم کند تا به هدف اصلی سلامت جامعه نزدیک‌تر شود.

نیما رئیسی مجری و شهرام مصباح کارشناس ثابت مسابقه بهتر شو هستند. در اولین برنامه هم "سیدمهرداد ضیایی" بازیگر و "محراب فاطمی" قهرمان پرورش اندام و قوی‌ترین مرد ایران میهمان خواهند بود.
کد مطلب: 15135