با حضور ۱۰۰شرکت داخلی؛
هشتمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل از فردا آغاز می شود
هشتمین نمایشگاه و همایش شهرایده آل با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف ارتقاء سطح مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی از فردا در جزیره کیش برگزار می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
 
هشتمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل از فردا آغاز می شود
 
هشتمین نمایشگاه و همایش شهرایده آل با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف ارتقاء سطح مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی از فردا در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی نمايشگاه و همايش،شهر ايده آل ، در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی در حوزه مدیریت و خدمات شهری، شهرداری ها و سازمان های وابسته آخرین دستاوردها و تجهیزات خود را در فضایی به وسعت ۱۸ هزار متر مربع به نمایش می گذارند،ایجاد بستر مناسب برای عرضه محصولات با کیفیت بهشهرداری ها، دهیاری ها و پیمانکاران، ارائه الگوی شهرهایایده آل‌، کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری های نوین روز دنیا در حیطه مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در هشتمین دوره نمایشگاه خدمات شهری و فضای سبز شهرایده آل که از ۱۰ دی در مرکز بین المللی نمایشگاههای کیش آغاز به کار می کند شرکت کنندگان در حوزه های مبلمان شهری، حمل و نقل عمومی، مدیریت و خدمات شهری، راه و شهر سازی، آتش نشانی و خدمات ایمنی، فضای سبز، روشنایی و نورپردازی شهری، تبلیغات شهری و زیبا سازی، فناوری اطلاعات، بازیافت و تبدیل مواد، آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.

در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی در حوزه. مدیریت و خدمات شهری، شهرداری ها ، سازمان های وابسته و آخرین دستاوردها و تجهیزات خود را در فضایی به وسعت ۱۸ هزار متر مربع به نمایش می گذارند.

همچنين سردار جلالی رئیس پدافند غیر عامل و مهندس افشانی رئیس سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور از مهمانان افتتاحيه اين رويداد ميباشند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، هشتمین همایش علمی شهر ایده آل با حضور فعالان حوزه های شهری، ۱۱ و ۱۲ دی در مرکزهمایش های بین المللی کیش برگزار می شود.

برگزاری نشست با حضور مسئولان درحوزه های پسماند، پارکها و فضای سبز، زمین و مسکن، شهرهای نمونه گردشگری، استارت آپ های عرصه فناوری های نوین خدمات شهری، فرصت های سرمایه گذاری حوزه شهرداری های کشور وکارگاه های تخصصی برای مخاطبان حوزه مدیریت شهری از برنامه های جنبی این دوره از نمایشگاه وهمایش شهر ایده آل است.

گفتنی است، سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور ، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اتحادیه اتوبوسرانی، اتحادیه تاکسیرانی، سازمان همیاری استان های تهران و خراسان رضوی، شورای عالی استان ها و سازمان پدافند غیرعامل از جمله مشارکت کنندگان این رویداد هستند و همچنین سازمان شهرداریها حامی این رویداد می باشد.
کد مطلب: 14354