در شهرداری منطقه ۱۵ صورت گرفت؛
پیشرفت ۷۵ درصدی عملیات بازسازی سرای محله کیانشهر شمالی
عملیات مرمت و بازسازی سرای محله کیانشهر شمالی به پیشرفت ۷۵ درصدی رسید.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۲
 
پیشرفت ۷۵ درصدی عملیات بازسازی سرای محله کیانشهر شمالی
 
عملیات مرمت و بازسازی سرای محله کیانشهر شمالی به پیشرفت ۷۵ درصدی رسید.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، علیرضا حلاجیان معاون فنی و عمران منطقه گفت: عملیات بازسازی و بهسازی ساختمان سه طبقه سرای محله کیانشهر شمالی در راستای استفاده مجدد از این بنا برای انجام امور فرهنگی و آموزشی توسط شهروندان ساکن محله کیانشهر از تیر ماه آغاز شد و اکنون به پیشرفت ۷۵ درصدی رسید.

او به اقدامات انجام شده در پروژه سرای محله کیانشهر اشاره کرد و گفت: تکمیل و نصب خرپاهای سازه آمفی تاتر، عملیات تکمیلی نما و نازک کاری شامل اسکوپ و تمیزکاری نما، رنگ آمیزی نما ، نصب شیشه و تکمیل نما ، بتن ریزی سقف آمفی تاتر، نصب سنگ کف سالن های اصلی ، اجرای سقف کاذب ، رنگ آمیزی و نصب حصار پیرامونی از جمله این اقدامات است.

به گفته او، همچنین عملیات تکمیلی تاسیسات برقی و مکانیکی شامل لوله کشی فاضلاب سرد و گرم، کابل کشی، غلاف گذاری و نصب سینی برق، تکمیل کانال کشی و نصب دریچه های سقفی به پایان رسیده است.

حلاجیان اضافه کرد: این محله از ظرفیت‌های بسیار زیادی در حوزه فرهنگی برخوردار است و تعداد زیادی از هنرمندان منطقه ما در این محله زندگی می‌کنند.

معاون فنی و عمران منطقه گفت: سراهای محله‌ها بستری برای افزایش مشارکت شهروندان در برنامه‌های اجتماعی فرهنگی و پل ارتباطی بین مدیریت شهری و شهروندان محسوب می‌شوند و از این رو نگهداشت و بازسازی آنها مهم است.
کد مطلب: 20870