معاون فرهنگی و اجتماعی بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی؛
مهمترين وظيفه اقتصاد مقاومتی بر دوش نخبگان است
حشمت‌لله قنبری همدانی معاون فرهنگی اجتماعی بنیاد مستضعفان در برنامه "ماه تمام" گفت: جشن و سرور و محتوای سالم مبنای سیاست‌گذاری اینگونه برنامه‌هاست.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
 
مهمترين وظيفه اقتصاد مقاومتی بر دوش نخبگان است
 
حشمت‌لله قنبری همدانی معاون فرهنگی اجتماعی بنیاد مستضعفان در برنامه "ماه تمام" گفت: جشن و سرور و محتوای سالم مبنای سیاست‌گذاری اینگونه برنامه‌هاست.

به گزارش تحریرنو ؛ حشمت لله قنبری همدانی در برنامه "ماه تمام" گفت: ما سعی كردیم بهترین و بالاتربن كیفیت را بدون هیج گونه منت‌گذاری و با ارائه خدمات خوب با مشاركت بنیاد در كمیته امداد و صدا و سیما به میان مردم بیاوریم.

وی گفت: اجراهای اخلاقی و تربیتی و رفتار خوب و پسندیده كه مطلوب و پسند مردم است می‌تواند ما رابه این سمت در جهت هر چه بهتر شدن آن سوق دهد.

وی ادامه داد: حضور پررنگ بخش‌های فرهنگی در اقتصاد مقاومتی باید مورد نظر قرار گیرد.

وی بیان كرد: ما باید در جهت خدمت رسانی به مردم و نظام قدم برداریم. لذا بنیاد می‌خواهد مردم به او اعتماد كنند همانگونه كه در جریان دفاع مقدس و در سخت‌ترین دوران و جریان انقلاب اعتماد كردند. جلب اعتماد مردم باعث توانمند شدن خود مردم مخصوصا در مناطق محروم می‌شود، بنابر این شاهد اتفاقات خوب در آینده خواهیم بود.

وی بیان كرد: تمامی كارهای اقتصاد مقاومتی بر دوش نخبگان است و با خمودگی نمی‌توان كار انقلابی كرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد انقلاب اسلامی با اشاره به جلب رضایت مردم افزود: بنیاد در قلعه گنج اعتماد مردم را جلب كرده و در پی توانمند كردن آنان است.

وی ادامه داد: ولی امر مسلمین، پیر بزرگ دیر است. ولی در سینه ایشان قلب جوانان می‌تپد، ما نیازمند كار جهادی و بنیادی هستیم و این كار احتیاج به خلاقیت و شادابی دارد.

گفتنی است: برنامه "ماه تمام" هر شب از ساعت ۲۱:۳۰ پذیرای حضار در پارک ارم است که در آن برنامه‌های متنوعی همچون مسابقه و اجرای ترانه توسط خوانندگان و ... برگزار می‌شود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی، کاری از گروه خانواده شبکه دو سیما با مشارکت امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مجموعه تفریحی ورزشی ارم سبز است که اجرای آن به عهده عبدالله روا است.
کد مطلب: 12014