"ماه تمام" در ماه مبارك رمضان از شبكه دو پخش می‌شود
برنامه "ماه تمام" به مناسبت ماه مبارک رمضان و به همت بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی توليد شده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
 
"ماه تمام" در ماه مبارك رمضان از شبكه دو پخش می‌شود
 
برنامه "ماه تمام" به مناسبت ماه مبارک رمضان و به همت بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی توليد شده است.

به گزارش تحریرنو به نقل از روابط عمومی ماه تمام؛ محمود احمدی مدیر كل امور فرهنگی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: امسال سومین سال جشن رمضان را برگزار می كنیم.

وی ادامه داد: پارك ارم می‌تواند در كنار فعالیت‌های تفریحی و فراغتی مكان مناسبی در جهت اشاعه فرهنگ دینی و ایرانی باشد. این برنامه هر شب در پارک ارم از ساعت ٢٢ تا ٢٤ پذیرای روزه داران خواهد بود و پخش زنده برنامه نیز هر شب از ساعت ٢٢ تا حدود ٢٤ است.

وی با بیان اینكه این برنامه چهار محور اصلی از جمله در حوزه فرهنگ دینی، اقتصاد مقاومتی را دنبال می كند، تصریح كرد: از مهمترین محورهای این برنامه پرداختن به ماه رمضان، معنویات و سبك زندگی ایرانی، محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی است.

وی گفت: در كنار این جشن غرفه هایی نیز در اختیار زنان سرپرست خانوار و مددجویان اشتغال كمیته حضرت امام (ره) قرار دادیم تا بتوانند تولیدات خود را معرفی كنند.

جهانگیر مدیرعامل پارك ارم نیز در ادامه مصاحبه با روابط عمومی برنامه گفت: امسال بنیاد مستضعفان همراه با شبكه دو به همت معاونت فرهنگی بنیاد مستضعفان در پاركینگ شماره یک این جشن را برگزار می كند. امسال سعی داریم برنامه ای پربارتر از گذشته داشته باشیم. ضمن اینكه پارك ارم ازاذان مغرب تا اذان صبح پذیرای مهمان مجموعه خواهد بود.

شایان ذكر است؛ در اولین قسمت تنی چند از هنرمندان بهروز رضوی، مازیار عصری، مهدی شكوهی حضور دارند.
کد مطلب: 11927