انتصاب سرپرست جوان اپراتور سوم تلفن همراه کشور
با حکم مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، سعید کریم‌زاده سرپرست شرکت خدمات ارتباطی رایتل شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸
 
انتصاب سرپرست جوان اپراتور سوم تلفن همراه کشور
 
با حکم مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، سعید کریم‌زاده سرپرست شرکت خدمات ارتباطی رایتل شد.

به گزارش تحریرنو ؛ محمد رضوانی‌فر، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، طی حکمی سعید کریم‌زاده را به عنوان سرپرست شرکت خدمات ارتباطی رایتل منصوب کرد. پیش از این، محمد مهدی عطوفی به مدت هشت ماه عهده دار این سمت بود.

کریم زاده فارغ التحصیل کارشناس ارشد مهندسی مالی و مدیریت ریسک دانشگاه تهران است که پیش از این به عنوان عضو هیات مدیره شرکت رایتل انتخاب و طی چند سال اخیر معاونت مالی و سرمایه انسانی این شرکت را نیز بر عهده داشت.

به نظر می رسد انتصاب کریم زاده به عنوان سرپرست اپراتور سوم از طرف سهامدار، به دنبال جهت گیری رایتل در توسعه فنی، تجاری و شفافیت مالی برای حضور در بازار سرمایه و اشراف ایشان به کلیه حوزه های فعالیت اپراتوری در طی هشت سال حضور مستمر در این صنعت، صورت گرفته است.

مدیرعامل رایتل استعفا داد

مدیرعامل رایتل استعفای خود را به رئیس هیات‌مدیره رایتل ارائه داد.

مهندس محمدمهدی عطوفی؛ مدیر عامل اپراتور سوم ارتباطی ظاهرا از ادامه فعالیت در این اپراتور که قرار بود به شکل مدیریت پیمان صورت گیرد، منصرف شده است.

لذا در همین راستا استعفانامه‌ای را تسلیم رئیس هیات مدیره این اپراتور کرده و از هفته گذشته در محل کارش حاضر نمی شود.

عطوفی در نامه استعفایش به کاظمی؛ رئیس هیات مدیره رایتل آورده «احتراما همانگونه که مستحضر می‌باشید ورود اینجانب به رایتل با درخواست مدیرعامل محترم وقت شستا آقای مهندس لطفی در راستای اجرایی شدن قرارداد مدیریت پیمان صورت پذیرفت.»

وی در ادامه متن نامه استعفایش تاکید کرده است «با توجه به مذاکره با آقای دکتر رضوانی فر و تغییرات اخیر در شرکت محترم شستا و عدم عزم عملی شستا در تامین منابع مالی لازم برای حیات شرکت، به این باور رسیدم که امکان تحقق موضوع وجود ندارد لذا جهت همراهی با مدیریت عالی شستا برای پیاده سازی راهکارهای مدنظر ایشان، بدین وسیله استعفای خویش را از مدیرعاملی رایتل خدمتتان تقدیم کرده و ضمن تشکر از تمامی حمایت ها و اقدامات حضرتعالی و اعضای محترم هیات مدیره، معاونین، مدیران و همکاران گرامی رایتل، موفقیت شرکت رایتل را از خداوند متعال خواستارم.»

یک سال پس از فراخوان واگذاری مدیریت رایتل به شکل مدیریت پیمان، تکلیف این قرارداد مشخص نشده و با توجه به اینکه شیوه مذکور، برای نخستین بار است در حوزه ارتباطات کشور پیاده‌سازی می‌شود، به نظر می‌رسد که تغییرات ساختار مدیریتی شستا چندان موافقتی بر سر این نوع مدیریت ندارد و همچنان مدیریت اپراتور سوم در صورت موافقت با این استعفا، بلاتکلیف خواهد بود.
کد مطلب: 17858