تدابیر ویژه برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه؛
مدیر عامل بانک شهر چهارشنبه به کرمانشاه می‌رود
مدیرعامل بانک شهر به نمایندگی از شبکه بانکی کشور روز چهارشنبه به استان کرمانشاه سفر خواهد کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
 
مدیر عامل بانک شهر چهارشنبه به کرمانشاه می‌رود
 
مدیرعامل بانک شهر به نمایندگی از شبکه بانکی کشور روز چهارشنبه به استان کرمانشاه سفر خواهد کرد.

به گزارش تحریرنو و به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، پیرو انتشار اخباری درخصوص سفر دکتر حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر به مناطق زلزله زده غرب کشور به عنوان نماینده شبکه بانکی؛ به اطلاع می رساند که طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با آقای هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و تقاضای ایشان، این سفر به جای روز سه شنبه در روز چهارشنبه هفته جاری صورت خواهد گرفت.

تحویل اقلام اهدایی بانک شهر به مناطق زلزله‌زده

اقلام اهدایی بانک شهر شامل مواد غذایی خشک و موارد مورد نیاز اعلام شده از سوی مراجع ذیربط که جمع‌آوری و تهیه آن‌ها از اولین لحظات پس از زلزله غم‌بار کرمانشاه آغاز شد، تحویل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه شد.

همچنین تاکنون دو هزار تخته پتو، پنج هزار کیلو خرما، پنج هزار قوطی کنسرو لوبیا ، ۱۵ هزار بطری آب معدنی و هشت هزار قوطی تن ماهی به هلال احمر استان کرمانشاه تحویل شده است.

با توجه به مشکلات موجود در برق رسانی و نیاز مردم استان و افراد حاضر در این منطقه به پول نقد، سه دستگاه خودپرداز سیار نیز به مناطق زلزله زده اعزام شد.

قابل ذکر است که طی هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی مدیرعامل بانک شهر و استاندار کرمانشاه، هزینه تهیه و چاپ سالنامه‌های پایان سال این بانک نیز جهت مشارکت در ساخت مدارس تخریب شده این مناطق اختصاص یافته است.

کمک به ساخت مدارس مناطق زلزله زده پس از اتمام آوار برداری


مدیر عامل بانک شهر با تاکید بر اینکه بودجه تهیه سالنامه و تقویم‌های پایان سال این بانک به ساخت مدارس تخریب شده استان کرمانشاه اختصاص خواهد یافت،گفت: آماده کمک به ساخت مدارس مناطق زلزله زده پس از اتمام آوار برداری هستیم.

حسین محمد پورزرندی با بیان اینکه حادثه دلخراش زلزله‌ در غرب کشور و جان باختن غم انگیز تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان، مایه‌ اندوه عمیق کارکنان بانک شهر شد،افزود:درهمین راستا بخشی از حقوق کارکنان بانک به صورت داوطلبانه جهت تهیه ملزومات و نیاز مندی‌های آن مردم مصیبت دیده تخصیص داده شده است.

وی با اشاره به اینکه از امروز کمک‌های بانک شهر به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال می شود، تصریح کرد: اقلام ضروی حاوی آب معدنی، کنسرو، خرما، پتو و مواد غذایی خشک برای این عزیزان ارسال شد.

پورزرندی با اشاره به تخریب ساختمان های برخی از سازمان های خدمات رسان ، خاطرنشان کرد: با اشاره به همکاری نزدیک بانک شهر با مدیریت شهری شهرهای مختلف کشور ، ارایه تسهیلات جهت ساخت و بازسازی ساختمان‌های شهرداری های مناطق زلزله زده نیز در دستور کار قرار دارد.
کد مطلب: 13962